דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 25 במרץ 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הידיעות על הקמת איקאה בצומת שמשון – מוקדמות מדי

איקאה (לוגו)

אתמול (11.3) התפרסמו ידיעות על הכוונה של חברת הרהיטים "איקאה" להקים חנות ענק בצומת שמשון. הבוקר (12.3) שופכים במושב אשתאול מים צוננים על הידיעה וקובעים, כי עדיין מוקדם מדי לדעת אם ומתי ייחתם הסכם עם חברת הרהיטים הבינלאומית.

הידיעות שהציפו אתמול את הרשתות החברתיות סיפרו על כך שמשא ומתן בין "איקאה" לבין נציגים של עיריית בית שמש בנושא הקמת החנות בשטח של בית שמש עלה על שרטון. הידיעות סיפרו כי בחברת הרהיטים העדיפו להקים את החנות שלהם בצומת שמשון, על שטח פארק התעשיות אשתאול.

ממידע שהגיע ל"בקיצור" עולה, כי ככל הנראה, עדיין מוקדם מדי, מכדי שחובבי הריהוט והעיצוב השבדי באזור ירושלים יפצחו בריקודי שמחה. ככל הנראה, יש מגעים בין אחד השותפים בפארק התעשיות אשתאול לבין חברת "איקאה" על הקמת החנות בשטח הפארק, אך בוועד האגודה השיתופית של מושב אשתאול, עדיין בוחנים את הנושא ומסרבים להתחייב כי יאשרו את ההתקשרות.

ל"בקיצור" נודע כי בין שני השותפים המרכזיים בפארק תעשיות אשתאול, היזם הפרטי והוועד של האגודה השיתופית אשתאול, התגלע סכסוך והנושא הועבר לדיון משפטי. המהלך המשפטי צפוי לארוך כמה חודשים לפחות.

מועד האגודה השיתופית אשתאול נמסר "אין תגובה".

מהוועדה המקומית לתכנון ובניה של מטה יהודה נמסר: "על שולחן הוועדה לא הונחה כל בקשה בנושא. אם וכאשר תונח כזו הצעה, היא תיבחן על ידי הדרגים המקצועיים".

לא ניתן היה להשיג את תגובת "איקאה" או תגובת היזם הפרטי. 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?