דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 25 במרץ 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הצילום השיווקי באינטרנט

בעידן של חנויות אינטרנטיות וקידום מוצרים ברשתות החברתיות הופך צילום המוצר לאמצעי שיווקי חיוני. קורס 'צילום מוכר בסמארטפון כולל עיצוב וכתיבת תוכן שיווקי' עומד לשירותכם במחיר מסובסד בסניף מעוף בית שמש ומטה יהודה

רק לפני שבוע פורסם כי משרד הכלכלה והתעשייה פתח סניף של מעוף, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים בבית שמש ומטה יהודה וכבר רואים את התוצאות. בסניף החדש, שממוקם במתחם נאה ומרווח בקניון נעימי בבית שמש, החל לפעול בימים אלו קורס "יוזמים עסק" , המלווה יזמים בכל שלבי הקמת העסק.

לעסקים קיימים מציע הסניף מבחר שירותים מתקדמים ומסובסדים. "אנחנו שוקדים על התאמת הסיוע לבעלי העסקים", אומר חגי שאנני מנהל הסניף, "בין שאר הקורסים המוצעים לבעלי העסקים בסניף, בחרנו להביא את קורס 'צילום מוכר בסמארטפון כולל עיצוב וכתיבת תוכן שיווקי', שהוא אחד מהקורסים הייחודיים והמוצלחים ביותר שסייע כבר לקדם הרבה עסקים".

אנחנו חיים בעולם בו תשומת הלב של הלקוחות היא קריטית. בעידן של הרשתות החברתיות בעלי העסקים נדרשים להיות נוכחים כל הזמן ברשתות החברתיות, להעלות פוסטים, לשלוח ללקוחות מודעות, תמונות, וגם.. פשוט להיות ברשת. לכן, יש להיות נוכחים באופן עקבי וליצור מידע מצולם וערוך ברמה שיווקית גבוהה.

נופר קופצוב, רכזת שיווק ופרויקטים בסניף מעוף בית שמש ומטה יהודה מספרת: "העלות לייצר חומרים ויזואליים, לעצב ולייצר כתיבה שיווקית ברמה הנדרשת, מכבידה מאוד על תקציב העסקים. לכן פיתחנו במעוף פתרון אפקטיבי, בדמות קורס בן שישה מפגשים, בו בעל העסק לומד למצות את היכולות הטכניות במצלמה של הסמארטפון האישי שלו, ולהפיק צילומי סטילס ווידאו ברמה גבוהה של המוצרים שהוא מעמיד למכירה באינטרנט. הוספנו גם נדבך של הכשרה מקצועית של המשתתפים במהלך הקורס, בעיצוב וכתיבה שיווקית. התוצאה היא חיסכון משמעותי לעסק וקבלת תוצרים ויזואליים המסייעים באופן מוכח להגדיל את החשיפה והמכירות של העסק".

״..פתאום אני מרגישה בנוח לשווק..״ , ״..ואוו, לא ידעתי כמה זה קל..״, ״קבלתי המון תגובות על התמונה שצילמתי בסדנא..״, אלו רק חלק מהתגובות של משתתפי הקורס. כן, כל אחד יכול ליצור עיצובים שוטפים ביום יום כדי לקדם את העסק.

אתי בן עמי סויסה, תושבת בית שמש, שכבר השתתפה בקורס מספרת: "אני ממש ממליצה על הקורס הזה. הוא מתאים לכל בעל עסק קטן כגדול. בקורס קיבלתי כלי עבודה חיוניים ומאוד מעשיים לשיווק, ברמה מקצועית ומעניינת. המחיר היה מאוד אטרקטיבי והמרצה נהדרת. ממליצה בחום. אני הייתי צריכה לנסוע רחוק כדי להשתתף בקורס המצוין הזה. עכשיו, שהקורס קרוב לבית, זה ממש מושלם למשתתפים החדשים".

מנחת הקורס היא היועצת ומנחת הקבוצות הוותיקה טלי יחיה. טלי היא מעצבת, בלוגרית ויזמת עסקית בפני עצמה. היא מספרת על המשימה שלה כמובילת הקורס: "אני מלווה בעלי עסקים ליצור את הנוכחות הוויזואלית שלהם ברשתות החברתיות, ליצור את הקשר עם הלקוחות, לבנות איתם מערכות יחסים ארוכות ומשמעותיות, שהם ימשיכו לקנות ולהיות בקשר עם העסקים. הקורס פותח בפני המשתתפים צוהר לעולם חדש, מופלא פשוט זול ונגיש, דרכו אפשר לעשות ה-מון כדי להרחיב את מעגל הלקוחות בעסק".

קורס נוסף אליו החלה ההרשמה בימים אלו בסניף מעוף בית שמש ומטה יהודה, הוא קורס פייסבוק:

"נכון שהפייסבוק פתוח בפני כל אחד. כל מי שרוצה יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק. כיום, בעידן האינטרנט כל המידע נגיש. המידע נגיש כמובן למי שיודע היכן ואיך לאתר אותו. וזה בעצם היתרון המרכזי בהשתתפות בקורס המועבר על ידי טובי היועצים: חיסכון בזמן שיכול להביא בעל עסק להתמקד בקידום העסק שלו באופן אפקטיבי על מנת להגדיל את ההכנסות, במקום לבזבז זמן וכסף על ניסוי וטעייה בתהליך של למידה עצמאי", מסביר מנהל הסניף, חגי שאנני.

בסניף מעוף בית שמש ומטה יהודה מציעים קורס פייסבוק בן חמישה מפגשים שמאפשר לכל משתתף בתוך זמן קצר לשלוט בפייסבוק ככלי שיווקי אפקטיבי ביותר.

הקורס מתאים למי שמעוניין לשווק את העסק שלו בעצמו וגם למי שמעוניין לשכור שירותי פייסבוק מספק, בעל מקצוע, אבל רוצה להיות מסוגל לדבר עם הספק "בגובה העיניים". לדעת מה הוא יכול לבקש ממנו ולבחון מה באמת הוא מקבל.

ההרשמה לקורסים האלו, לקורסים נוספים כמו גם לקבלת מידע על מגוון תוכניות הסיוע של המעוף, כולל לגיוס מימון ושעות הייעוץ המסובסדות ומפוקחות על ידי משרד הכלכלה והתעשייה והניתנות על ידי טובי היועצים העסקיים, מומלץ לפנות לצוות סניף המעוף בית שמש ומטה יהודה.

עסקים אינטרנטי

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?