דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 22 בפברואר 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

חוגגים את שבוע היזמות העולמי עם מעוף

צילום: www.freeimages.com

שבוע היזמות, המתקיים בימים אלו, הינו חלק מפרויקט עולמי שמטרתו לעודד יזמים ובעלי עסקים. הפרויקט, המציין את שנתו התשיעית, איגד בשנה שעברה למעלה מ-10 מיליון איש, בלמעלה מ-170 מדינות שציינו בחגיגיות מתבקשת את רצונם לצאת לדרך של יזמות והגשמה עצמית.

שבוע היזמות מזמין יזמים ואנשי עסקים בכל רחבי העולם לשלב בחייהם חדשנות, דמיון ויצירתיות ומעניק להם השראה לחשוב “בגדול”, ליצור קשרים, לגלות משאבים שיסייעו להם להפוך רעיונות למציאות ולהטביע חותם.

פרויקט 'מעוף' של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה עוסק במהלך כל השנה בקידום יזמים ובעלי עסקים ובסיוע להם להגשים את החלומות העסקיים שלהם. בשנים האחרונות ערכו סניפי מעוף מאות אירועים בשבוע היזמות, ואלפי בעלי עסקים נהנו מסדנאות, הרצאות ומפגשים לרכישת הידע שהעסק צריך כדי ללכת קדימה.

במעוף בחרו השנה לציין את שבוע היזמות בסימן חדשנות בעסקים. סניף מעוף בית שמש ומטה יהודה בשיתוף המועצה האזורית מטה יהודה והוועד המקומי של היישוב הגדול ביותר במטה יהודה, צור הדסה, נרתמו לעודד את היזמים ואנשי העסקים באזור. במסגרת שבוע היזמות 2017, יתקיים בשבוע הבא, (יום שלישי, כ"ה מר חשוון תשע"ח, 14/11/2017) כנס מטה יהודה לחדשנות בעסקים. הכנס יתקיים בצור הדסה לרווחת תושבי המועצה ואורחים.

הכנס, יעסוק בנושאים "בוערים" לעסקים הקטנים והבינוניים הממוקמים בישובי המועצה, כגון: מה המשמעויות של הקמה וניהול עסק בתחומי המועצה? איך מגייסים מימון במינימום השקעה? שיווק וגיוס לקוחות - מתכון מנצח! ועוד טיפים חשובים לבעלי העסקים.

ההרצאה המרכזית תינתן על ידי היועצת העסקית איילת גרוזניק, אחת מאנשי המקצוע המובילים בתחום הייעוץ העסקי להקמה וקידום עסקים. גרוזניק מוכרת ללא מעט מתושבי מטה יהודה כמי שסייעה להם בהגשמת החלום העסקי שלהם. ההנאה מההרצאה מובטחת גם בזכות העובדה שאיילת היא גם שחקנית במה המעלה כבר תקופה הצגת יחיד משלה.

הצוות המקצועי של סניף מעוף בית שמש ומטה יהודה יעמוד לרשות היזמים לאורך הערב. מנהל הסניף, חגי שאנני, אמר כי המפגש הבלתי אמצעי עם יועצי הסניף הוא הזדמנות פז לקבלת מידע בנוגע למכלול שרותי הסיוע שהמדינה מסבסדת לטובת הקמה וקידום עסקים, להכיר יועצים מובילים ולהחליף איתם מילה או שניים.

במעוף מזמינים את תושבי מטה יהודה לערב שכולו יוקדש לקידום העסקים שלהם ולהצטרף לחגיגה של צמיחה והתחדשות עסקית. ראו את תוכנית הכנס בפרסום נפרד. ההנאה מובטחת!

 

כנס "שבוע היזמות 2017 “, בית העם, צור הדסה, יום שלישי, כ"ה מר חשוון תשע"ח, 14/11/2017, ההרשמה באמצעות סניף המעוף בטלפון: 076-8845073, או באתר מעוף אינטרנט: 'שבוע היזמות 2017 בפתח', הכניסה חינם! מספר המקומות מוגבל!

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?