דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 22 באפריל 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מאיר צור נבחר שוב כמזכ"ל המושבים

בבחירות שהתקיימו ביום רביעי (1.3) לתנועת המושבים במכללה האקדמית אחווה נבחר מאיר צור לקדנציה נוספת. צור נבחר ברוב מוחץ. אל הוועידה הגיעו כ- 600 איש ובכירים רבים.

צור, נשוי + 2 ממושב עין יהב מוביל בשנים האחרונות את המרחב הכפרי. בתקופת כהונתו חיזק הן את מעמדה של תנועת המושבים והן את מעמדה של התאחדות חקלאי ישראל שהוא עומד בראשה ושל החקלאות כולה אל מול משרדי הממשלה והשלטון המרכזי, מציב את החקלאות על סדר יומה הציבורי תקשורתי ומתנהל אל מול המדינה על כלל נושאי וענפי החקלאות, הוביל להסדרת כלל הסוגיות של הקרקעות החקלאיות במושבים אל מול המדינה, קידם מיזמים של פעילות לא חקלאית ותיירות כפרית במושבים, הקים מרכז ידע והכשרות למושבים וחיזק את תנועת הנוער, בני המושבים כתנועת הנוער של המרחב הכפרי.

מזכ"ל תנועת המושבים הנבחר, מאיר צור אמר מיד לאחר היבחרו: "התרומה של המושבניקים לחברה הישראלית היא הגדולה ביותר. בכל תחום אנחנו מובילים. בתחום הקרקעות שמנו לנו ליעד מאוד משמעותי והלכנו להסדרה. בתחום הפל"ח ניתן כיום להגיע להסדרים. לתנועת המושבים יש תכנית לפתרון מצוקת הדיור במדינה. אנחנו יכולים לתרום יחידות דיור למדינה. בתחום החקלאות, המצב לא פשוט. התכנית נתקעה. חקלאים צריכים ודאות ותמיכה. אם יש דבר חשוב בחקלאות זה הייצור, העבודה והייצוא המקומי. אני גאה להמשיך לעמוד בראש תנועת המושבים וראש התאחדות חקלאי ישראל וזה כדי להגיע לכל היעדים שהצבנו”.

החקלאים צריכים ודאות ותמיכה. מאיר צור

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?