דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 22 בפברואר 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

המליאה אישרה: מצטרפים לעתירות על מרכז הקליטה

מהלומה לראש המועצה המקומית מבשרת ציון, יורם שמעון: מליאת המועצה אישרה תקציב בסך 100 אלף שקל למימון הצטרפות לעתירות כנגד שיווק הקרקע של מרכז הקליטה ביישוב. שמעון בתגובה: לא תראו צ'ק גם בעוד אלף שנה.

ההצעה לסדר של חבר המליאה, עו"ד מוטי חזיזה, מבוססת על הטענה, כי שטח מרכז הקליטה הוא עתודת הקרקע האחרונה במרכז היישוב ולמועצה המקומית יש עניין רב שהמתחם יוקם בהתאם לצרכים של תושבי היישוב. ראש המועצה דחה את הטענות הללו וקבע כי המועצה אינה יכולה לקבוע מה יקרה בשטח שלא שייך לה.

חבר הקואליציה, אבי חיים, טען כי הדרישה למימון העתירה היא חלק מקמפיין הבחירות של חזיזה.

בדיון השתתפו נציגי קבוצת "הצ'אנס האחרון", אייל חכימיאן ודודו בן גיגי, אשר ביקשו מהמליאה לאשרר שוב את ההחלטה לעתור כנגד שיווק מתחם מרכז הקליטה, גם אם מדובר בהחלטה שראש המועצה מסרב לקיים. חכימיאן: "המועצה קיבלה החלטה וראש המועצה בחר לא לכבד אותה. על בסיס הפרוטוקול הזה נתבע את השכר עבור בא הכוח שלנו".

חזיזה הציע כי עו"ד נדב העצני ייצג את המועצה בעתירה כנגד מרכז הקליטה וראש המועצה הגיב: "כשתהיה ראש מועצה נדב העצני יקבל צ'ק".

בתום הדיון הוחלט כי המועצה תצטרף להליכים המשפטיים בבית המשפט המחוזי ובבג"ץ באמצעות ייצוג של עו"ד נדב העצני. לצורך ההתקשרות מקצה המועצה סך של עד 100,000 שקל. המועצה ממנה ועדה מקרב חבריה ומקרב חברי הצ'אנס האחרון שתוסמך לנהל את העתירות המשפטיות בשם המועצה.

תמכו בהצעה שבעה חברי מליאה כולל רונן אברהם לעומת שלושה שהתנגדו. בתום ההצבעה אמר יורם שמעון: "אלף שנה לא תראו צ'ק".

מרכז קליטה מבשרת ציון

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?