דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 20 באפריל 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

תגובות חברי מליאה

נעמי ברזני

נעמי ברזני: העובדים שרויים בחוסר ודאות

 

חברת המליאה, נעמי ברזני הגיבה על הסערה שפקדה את המועצה המקומית: "יש לי חבר סיעה אחד (חביב לוי) ואני מתואמת מולו בלבד. לא יודעת לאן זה הולך. אני עצובה. יש בהחלט צורך להבין מה המצב המשפטי. זו מליאה חוקית. אם יתברר שנוצר ואקום, יהיה צורך למנות מישהו שיוביל את המליאה. העובדים שרויים בחוסר ודאות, וזה לא פייר כלפיהם. אני לא מתעסקת במי רוצה להיות מה. אני יכולה להבטיח שאבחר במי שנראה לי הכי נכון שיכול לעשות את התפקיד”.

עו"ד אורי אורם

אורי אורם: דברים לא מתנהלים כיאות

 

חבר המליאה, אורי אורם, הגיב: "במועצה מדברים על עסקים כרגיל, אך לצערי אין זה כך. ישיבת מליאה בנושא דו"ח הביקורת לשנת 2015, שחייבת להתקיים על פי חוק נדחית שוב ושוב ובלא סמכות בכלל. ואם לא די בכך, גיליתי שישיבה בהולה, שביקשתי שתתקיים בעניין מחיר למשתכן בפרויקט הדופן המזרחי, התקיימה למרות, שלי הודיעו שהיא בוטלה או נדחתה. כך קרה שמודרתי מעניינים הקשורים אליי. כנראה שככה זה, כשלא מנהלים דברים כמו שצריך! בהזדמנות זאת אני רוצה לאחל לכל הקשורים באירועים האחרונים שיצאו מזה בשלום ולתושבים שנה טובה ומתוקה”.

בועז כהן

בועז כהן: דו"ח הביקורת חשף מחדלים

 

חבר המליאה, בועז כהן, הגיב: "דו"ח הביקורת של שנת 2015 הינו דו"ח מעולה, שחשף מחדלים רבים שבוצעו בתקופת כהונתו של ראש המועצה יורם שמעון. דו"ח זה, היה אחת מהסיבות לרצונו של יורם לפטר את מבקרת המועצה. כיו״ר ועדת הביקורת ביקשתי לדון בדו"ח וכן לקבל פירוט לגבי מעקב אחר תיקון. מאחר ורוני שטייניץ נצמד לכיסא בטענה שהוא ממלא מקום ראש המועצה, למרות שאינו תושב הישוב, חלק מחברי המועצה לא הגיעו ולא ניתן היה לקיים את הישיבה האמורה. אנו כמובן נדרוש דיון בהמלצות מבקרת המועצה ומעקב אחר תיקון הליקויים בהתאם להמלצות. גם הדיון בדוח הביקורת לשנת 2016 נדחה עקב עיכוב בתשובות שהיה אמור לספק ראש המועצה יורם שמעון. בימים אלו דנה ועדת הביקורת בממצאי הדוח וגם לגביו אדרוש דיון בהקדם”.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?