דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 25 במרץ 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מובילים בגיוס

ישיבת אמי"ת נחשון הפועלת במועצה האזורית מטה יהודה מככבת ברשימת בתי הספר התיכוניים המובילים בישראל בנתוני הגיוס שלהם לצה"ל. יחד איתה מופיעים ברשימה המכובדת תיכון הר-טוב, ובוגרי המועצה המקומית הר אדר ומבשרת ציון.

מנתוני הגיוס שפרסם אגף כח האדם בצה"ל עולה כי ישיבת אמי"ת נחשון במטה יהודה זכתה במקום הרביעי מבין כל בתי הספר התיכוניים בארץ, עם 96.8% מתגייסים,87% לוחמים, מתוכם 20% כקצינים.

תיכון מקיף הר-טוב התברג במקום השמיני ברשימת בתי הספר הממלכתיים עם 97.6% מתגייסים, 78% לוחמים, מתוכם 8.2% כקצינים.

בוגרי התיכון של המועצה המקומית הר אדר התברגו בעשירייה הראשונה מבין המועצות המקומיות הקטנות. מקום שלישי לבנות עם 96.8% מתגייסות מתוכן 5.9% כקצינות, ומקום שישי לבנים, עם 92.1% מתגייסים מתוכם 7.7% כקצינים.

בוגרי התיכון של המועצה המקומית מבשרת ציון התברגו בעשירייה הראשונה של המועצות המקומיות הגדולות. מקום שלישי לבנות עם 82.5% מתגייסות מתוכן 8% כקצינות, ומקום עשירי לבנים, עם 87.1% מתגייסים מתוכם 8.2% כקצינים.

הרב נעם קריגמן ראש ישיבת אמי"ת נחשון: "הישיבה מחנכת לגדלות, להנהגה ולתרומה משמעותית למדינה ולחברה הישראלית. חשוב לנו שהתלמידים שלנו יחשבו בגדול ויפעלו למען הכלל. נוכח האיומים הבטחוניים עמם אנו מתמודדים ברור כי כל תלמיד ובוגר חייב לעשות את המיטב ואת המירב בשירותו הצבאי".

ראש מועצת הר אדר, חן פיליפוביץ: ״בני הר אדר הם תלמידים מצטיינים, מובילים ביציאה לשנות שירות ומכינות קדם צה״ליות, חיילים ערכיים ובטוחני כי יגדלו להיות אזרחים מעורבים, מתנדבים ויוצרים.״

תלמידי כיתה י"ב בישיבת אמי"ת נחשון במעון רוגלית בעמק האלה

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?