דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 25 במרץ 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

צור הדסה: נבחר מנהל חדש לתיכון 'אור'

עידו אהרונוביץ' הוא המנהל החדש של תיכון אור בצור הדסה. אהרונוביץ' ניהל בחמש השנים האחרונות את תיכון הממ"ד אמי"ת מקיף י' באשדוד וזכה לשבחים רבים על הישגיו. עם היוודע הידיעה על עזיבתו החלו הורים באשדוד להפעיל לחצים על העירייה במטרה למנוע זאת.

מרשת 'ברנקו וייס', שהיא הרשת החינוכית המפעילה את תיכון אור, נמסר, כי בהחלטה משותפת למשרד החינוך, מכון ברנקו וויס והמועצה האזורית מטה יהודה, נבחר אהרונוביץ' כמנהל המתאים ביותר לבית הספר.

"עידו הוא מנהל מנוסה, הוא ניהל תיכון מקיף באשדוד ומילא תפקידים בכירים בתיכון בראשון לציון. הוא הוביל תהליכי שינוי משמעותיים והביא את בית הספר אותו ניהל להישגים מרשימים בתחום החינוכי ובתחום הערכי, אנו משוכנעים שיביא את ניסיונו ומירצו לבית הספר אור. עידו נבחר לאחר תהליך ארוך וקפדני בו בחרנו מתוך מספר מועמדים, ואנו סומכים את ידינו עליו. בימים אלו עידו יכנס לעבודה בבית הספר, אנחנו מאחלים לו הצלחה רבה ומאמינים שכולם יתמכו בהצלחת קליטתו. ננצל הזדמנות זו להודות לעידית על עבודתה המסורה ועל ההישגים אליהם הביאה את בית הספר. נקווה שהתחלה חדשה זו תאפשר לכולנו הזדמנות לרענן, ולגייס את כל האנרגיות החיוביות לטובת בית הספר”, נמסר מרשת ברנקו וייס.

באשדוד הקימו הורים קול מחאה עם היוודע הידיעה על עזיבתו הצפויה של אהרונוביץ'. בידיעה שפרסם אתר 'אשדודנט' נאמר כי אהרונוביץ' החל לנהל לפני חמש שנים את תיכון מקיף י', שסבל במשך שנים מחוסר יציבות, אלימות והישגים נמוכים, ובזמן קצר יחסית הצליח להפוך אותו לאחד מהתיכונים המובילים באשדוד.

השבוע נערכה הפגנה של תלמידים, הורים ומורים בחזית בנין עיריית אשדוד בקריאה לפרנסי העיר לפעול להשארתו של אהרונוביץ' בבית הספר. המפגינים טענו כי התנהלות העירייה כלפי אהרונוביץ' היא שגרמה להחלטתו לעזוב את תפקידו.

במינהל החינוך בעיריית אשדוד נמסר כי אהרונוביץ' הוא מנהל מצוין וכי הם מצרים על החלטתו לעזוב את התפקיד מיוזמתו. הם הכחישו את הדברים על מתיחות בינו לבין גורמים בעירייה.

מפגש פתיחה -תיכון אור

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?