דלג לתוכן העמוד
יום שני, 10 במאי 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בגדה פעמיים בבעלה ואיימה על אשת המאהב

                                 

                                 אילוסטרציה

בימים אלה, דן ביה"ד הרבני בירושלים בתביעת גירושין החושפת סיפור בגידה משולש מלווה בהטרדה מאיימת, שהגיעה עד לפתחה של המשטרה. הסיפור המפותל נחשף במסגרת תביעה שהגיש הבעל הנבגד באמצעות עו"ד עינבר לב.

הכל התחיל, לטענת הבעל, ביום בהיר אחד, לפני כשנה, כאשר הבחין במסרון שצץ על מסך הטלפון הסלולרי של אשתו, מאת איש קשר בשם "מוטי דה ביג בוס". השם עורר את חשדו, והבעל הציץ בתוכן ההודעה, שאכן הגבירה את חשדותיו בדבר בגידתה של אשתו.

הבעל התקשר אל מעסיקה של אשתו, והתעמת איתו בנוגע לחשדותיו. המעסיק הכחיש נמרצות כל אפשרות לרומן בינו לבין העובדת שלו, וכך גם האישה - אך הבעל לא נרגע, והתחיל לעקוב אחרי מעשי אשתו.

יום אחד, הבחין הבעל בחיובים מוזרים בכרטיס האשראי של אשתו, לפיהם רכשה האישה, מספר פעמים, מוצרים מסופרמרקט באזור ירושלים, המרוחק עד מאד ממקום עבודתה, וזאת במהלך שעות העבודה.

הבעל הנבגד נסע לסופרמרקט וגילה כי בצמוד אליו פועלים חדרי אירוח על בסיס שעתי, הידועים בכל אזור ירושלים כמקום מפגש מועדף על זוגות נשואים בוגדניים.

הפעם התעמת הבעל עם אשתו ישירות. משחשה האישה כי שקריה הולכים ונחשפים, נשברה והודתה כי היא ומעסיקה אכן מנהלים רומן סוער, והיא מאוהבת בו קשות ומעוניינת להתגרש. האישה הוסיפה שמן למדורה וחשפה בפני הבעל תצלומים שלה עם מעסיקה, ובהם הם נראים מתנשקים ומחובקים באינטימיות.

למרות הפגיעה הקשה והמשפילה שחש הבעל, הוא החליט לשמור על התא המשפחתי אותו בנה בעמל רב, ודיבר אל ליבה של אשתו, שתסכים לעבור יחד טיפול זוגי.

להפתעתו, לאחר מספר פגישות של טיפול עקר, החלה האישה לפתע לזמר זמירות חדשות, והסכימה לשוב ולחיות עם בעלה כזוג נשוי כבעבר, לעבוד על יחסיהם, ולשמור על התא המשפחתי למען הבריאות הנפשית של הבעל ושל ילדיהם. האישה התחייבה לפני הבעל כי לא תבגוד בו שוב, וכי הייתה זו מעידה חד פעמית.

לדברי עוה"ד עינבר לב, התפנית ביחסה של האישה כלפי תכניות הגירושין שלה לא נבעו מכך שהיא ביטלה אותן, אלא מפני שהרומן הסוער בינה לבין מעסיקה עלה על שרטון, לאחר ש"הביג בוס" מאס בה, והחליט לשקם את יחסיו עם אשתו.

וכך, לטענת עו"ד לב, זמן קצר לאחר מכן גילה הבעל כי אשתו לא רק שלא מצטערת על כך שבגדה בו עם המעסיק, אלא שהיא גם מטרידה את אשת המעסיק באופן אובססיבי, עד שזו נאלצה להגיש נגדה תלונה במשטרה בגין הטרדה מאיימת, ואף שלחה לה מכתב התראה מעורך דין.

על רקע חוסר האמון של הבעל באשתו, הוא שכר חוקר פרטי, שגילה כי בנוסף להטרדה האובססיבית של אשת המעסיק, האישה מנהלת גם רומן סוער עם גבר נוסף, צעיר ממנה במספר שנים טובות. החוקר הנציח במצלמתו את גילויי האהבה הבוטים בין צמד הנאהבים, שנעשו בפומבי, והעביר אותם לידי הבעל הנדהם.

לנוכח העובדות הקשות שהוצגו בפניו, השתכנע הבעל כי הבטחותיה של אשתו לנאמנות ולשמירה על התא המשפחתי היו ריקות מתוכן. הוא פנה לעורכת הדין עינבר לב, שהגישה בשמו תביעת גירושין בביה"ד הרבני בירושלים, במסגרתה היא מבקשת להכריז על האישה כ"אישה מורדת" ולשלול ממנה את כתובתה ואת מזונותיה. כמו כן, הגיש הבעל בקשה כי על האישה ייאסר להינשא למי משני מאהביה, ולשם כך מסרה את שמותיהם המלאים להרכב בית הדין.

עו"ד עינבר לב (צלם: משה רון איילון)

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?