דלג לתוכן העמוד
יום שני, 21 באוקטובר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

השר ארדן: נקים שכונת שוטרים ברמת בית שמש

   ביקורו של השר לביטחון פנים בבית שמש נשא בשורה משמעותית גם מבחינה נדל"נית. השר גלעד ארדן הודיע במהלך ביקורו כי משרדו יקדם הקמת שכונת שוטרים ברמת בית שמש וזאת בשיתוף פעולה עם עיריית בית שמש.

ביקורו של השר ארדן הוקדש לחניכת נקודת משטרה חדשה ברמת בית שמש (ראה בנפרד). במהלך הביקור הוא הוסיף: "אני מאמין שזה אך טבעי ומתבקש שנקים כאן בעיר שכונת שוטרים שיתגוררו כאן עם בני משפחותיהם. סיכמתי עם ראש העיר ומ"מ המפכ"ל שנפעל להקמת שכונת שוטרים חדשה בעיר בית שמש״.

בסמוך לבית שמש פועלת כיום המכללה הלאומית לשוטרים ובה משרתים אלפי שוטרים בתחום ההדרכה והאימונים.

התכנית להקמת שכונת שוטרים משתלבת ברצונה של ראש העיר הנבחרת, ד”ר עליזה בלוך, לגוון את אוכלוסיית התושבים של בית שמש. בלוך מקדמת בימים אלה במרץ את שיווק שכונת “נווה שמיר” שמיועדת לציבור הכללי וההצעה לשכונת שוטרים מתאימה לתכניותיה.

בהודעה שפרסמה בלוך היא שיבחה את ההחלטה: “שמחה לבשר שהיום היה יום בשורה לעירנו...הודיע השר על החלטתנו להקים שכונת שוטרים בעיר בית שמש. שכונה חדשה לכוחות הביטחון היא בשורה של ממש ומעידה על רצוננו לקדם משמעותית את עירנו כעיר העתיד. היום ומחר יצאו הודעות בכלל העיתונים על הגרלת מחיר למשתכן שנסגרת ביום חמישי הקרוב וקריאה לציבור הכללי להצטרף לשכונה זו”.

בלוך ציינה כי משרד השיכון הודיע על רצונו לקדם פרויקט נרחב של שיקום ובינוי שכונות בעיר הוותיקה והוסיפה, “גם זו בשורה אדירה שהעיר בית שמש שיוועה לה שנים”.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?