דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 09 במרץ 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

גני משחקים חדשים במטה יהודה

גני משחקים חדשים והצללות חדשות ביישובי מטה יהודה בשווי מיליוני שקלים

גן משחקים זנוח קרדיט ליניב נחום

עוד ועוד גני משחקים מוקמים בישובים, משופצים או משודרגים, בעקבות החלטת המועצה האזורית מטה יהודה להשקיע מיליוני שקלים בדור הצעיר. רק בשנה האחרונה הוקמו גני משחקים בתירוש, שורש, צלפון,  ובקרית ענבים (רגע מתקיימת עבודה על גן המשחקים החדש). בנוסף לאורך השנים האחרונות הוקמו גני משחקים בצפרירים, עין ראפה, כפר אוריה, כסלון, ישעי, זנוח, אדרת ואבן ספיר. בנחושה הוחלפה לאחרונה הצללה והותקנו הצללות בגני המשחקים ובשטחים פתוחים במטע, תעוז, גבעת יערים, נס הרים ותירוש.

גן משחקים צפרירים קרדיט יניב נחום מנהל פרוייקטים

אגף הפיתוח עובד בצמוד למחלקת הבטיחות אשר דואגת לתקינות הגנים ולבטיחותם ובצמוד לוועדי הישובים אשר פעילים בעשיה ומתווים את סדרי העדיפויות של היישובים. גני המשחקים מצטרפים לשורה של צעדים נוספים שמבצע אגף הפיתוח במועצה אזורית מטה יהודה, בניהם מגרשי הספורט שהוקמו או שופצו בישובים השונים.

ן משחקים צלפון קרדיט יניב נחום

שרית עוזרי, מנהלת אגף הפיתוח: " אגף הפיתוח משקיע משאבים רבים על מנת שהתושבים יזכו לאיכות חיים גבוה ולאורח חיים בריא. גני המשחקים חשובים מאוד לבילוי חברתי ופעיל של הילדים ותורם לרווחת ההורים. אגף הפיתוח עובד צמוד למחלקת הביטחון במועצה על מנת להבטיח את הבטיחות גני המשחקים. האגף דאג גם להצללות שהותקנו בגנים וההצללות קריטיות בחודשי הקיץ החמים, הן מצמצמות פגיעה מהשמש והתייבשות בקרב הילדים והוריהם. המשך חופשה נעימה ובטוחה להורים ולילדים".

 

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?