דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 23 בינואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הביקוש לדירות גן מזנק: צרפתי מכרה 7 דירות גן

פרויקט צרפתי במבשרת ציון של חברת צרפתי שמעון (הדמייה: וויו פוינט)

"הקורונה הביאה ללא פחות ממהפך בתפיסה של דירות גן. בתקופת הסגר אנשים הבינו את חשיבות הגינה והמרחב"

חברת צרפתי שמעון מכרה בחודשיים שלאחר הסגר שבע דירות גן, זאת לאחר שבשנה האחרונה כמעט ולא נמכרו דירות גן. יש לציין כי דירות גן, בדומה לדירות פנטהאוז ודופלקס, הן לרוב, האחרונות להימכר בפרויקטים חדשים.

חמש דירות גן נמכרו במחיר ממוצע של 2.2 מיליון שקל בפרויקט "צרפתי בפסגת זאב" בירושלים ושתי דירות גן במחיר ממוצע של 3.7 מיליון שקל בפרויקט "צרפתי במבשרת ציון" ששיווקו החל לאחרונה.

סמנכ"ל חברת צרפתי שמעון, אבי צרפתי: "לפני הקורונה דירות הגן לא היו מבוקשות. הן לא זכו לעניין רב, ואלו שכן התעניינו בהן חשבו שמחירן יקר מדי. הקורונה הביאה ללא פחות ממהפך בתפיסה של דירות גן. בתקופת הסגר אנשים הבינו את חשיבות הגינה והמרחב ומייד עם היציאה מהסגר "פשטו" על כל דירות הגן. בירושלים - בשנתיים האחרונות בקושי נמכרו דירות גן, ומאז פתיחת הסגר נמכרו 5 דירות".

צרפתי מוסיף כי "מרבית מרוכשי דירות הגן הם אנשים שלא חשבו בכלל לשפר דיור לפני הקורונה, והמציאות בתקופה האחרונה הדגישה בפניהם שחסר להם מקום בבית, ולכן החליטו על הצעד".

פרויקט 'צרפתי במבשרת ציון' היינו פרויקט בוטיק יוקרתי הכולל 30 יח"ד בלבד, בתמהיל מגוון, בשלושה מבנים בבניה נמוכה. הוא משתרע על פני כארבעה דונם, בשכונת רכס חלילים המבוקשת וזוכה לנוף פתוח אל עבר הרי ירושלים. פרויקט 'צרפתי בפסגת זאב' כולל 92 יח"ד הנבנים בארבעה בניינים נמוכים.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?