דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 25 בפברואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הורים בבי"ס לביא: העבודות להקמת המרכז המסחרי החדש – מסכנות את התלמידים

הנהגת ההורים בבית הספר 'לביא' שבצור הדסה טוענת כי עבודות הפיתוח שהחלו בשבוע שעבר במתחם המרכז המסחרי החדש, מסכנות את תלמידי בית הספר ומפריעות למהלך התקין של הלימודים.

לטענת ההורים, בשבוע שעבר עלו כלים הנדסיים כבדים על הקרקע שבין הרחובות רכסים ושלדג והחלו בעבודות עפר נרחבות, וזאת ללא שביצעו הכנה מוקדמת שתבטיח את ביטחון התלמידים הלומדים בבית הספר הסמוך.

במכתב ששלחו ההורים לגורמי החינוך והתכנון במועצה האזורית מטה יהודה נטען כי בשטח חצר בית הספר ובמגרש הספורט, "אין שום מכשול או גדר העשויים למנוע הידרדרות סלע טועה או שפיכת פסולת מכוונת לשטחי בית הספר על ראשי ילדינו", ובנוסף, הפועלים העוסקים במלאכת הפיתוח חונים בחניות המיועדות להורדת התלמידים בבוקר ולאיסופם בשעות הצהריים.

ההורים מתריעים כי עבודות הפיתוח גם פוגעות באבטחת בית הספר וגני הילדים הצמודים למתחם המרכז המסחרי החדש, ומהווים מטרד רעש משמעותי שעתיד להפריע לשגרת הלימודים.

ההורים דורשים לעצור את העבודות עד שיובטח כי אינן מהוות סכנה לתלמידים, למנוע כניסה לאתר הבנייה דרך רחוב רכסים, ולהגביר את השמירה במתחם החינוכי הסמוך.

מהמועצה האזורית מטה יהודה נמסר בתגובה: "המועצה תאכוף את התאמת העבודות להיתר ותוודא, עד כמה שניתן, את צמצום הפגיעה במרקם החיים של התלמידים והתושבים המתגוררים בסמוך לאתר הבנייה".

 

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?