דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 25 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הצעירים מגיעים למוצא

פרויקט אזורים-מוצא שביישוב מוצא עילית נחשב לפרוייקט המגורים היוקרתי ביותר במטה יהודה. מחברת אזורים נמסר כי לפרוייקט מגיעה אוכלוסייה חזקה ואיכותית הכוללת: רופאים, מנהלים בכירים ברשויות ממשלתיות ואנשי עסקים בכירים. לאחרונה הצטרפו לאוכלוסיית הרוכשים בפרויקט גם משפחות צעירות עם ילדים קטנים.

אחת המשפחות הרוכשות בפרוייקט, היא משפחתה של שירי, שעברה עם ילדיה לפרויקט ואף שכנעה שתיים מחברותיה הטובות, לעבור ולגור בשכנות אליה. "יחסי הקהילה חמים ונעימים, שמנו את ערך הקהילתיות והחברתיות לסמל המתנוסס על דגלו של הפרויקט", מספרת שירי, "רמת החיים שלנו עלתה פלאים, מהצפיפות האורבנית עברנו למרחב אינסופי, לשקט ופסטורליות, וכל זה במרחק קצר מהבית בו גדלתי בירושלים".

"אזורים מוצא עילית היא שכונה איכותית ביותר. בין הדיירים אנו רואים עשרות משפחות עם ילדים קטנים בגילאי 30-45 שבאו להגשים את החלום לגור קרוב לירושלים מצד אחד וליד אזור כפרי שנותן תחושת קיבוץ, עם ציפייה לחינוך טוב לילדים, מגרשי משחקים והרבה ירוק" מספר גיל גורביץ, סמנכ"ל שיווק ומכירות של חברת אזורים.

השכונה החדשה מצויה במיקום אטרקטיבי בין תל אביב לירושלים, היא משתייכת מבחינה מוניציפאלית למועצה האזורית מטה יהודה אך במקביל סמוכה למרכזי הקניות במבשרת ציון ובירושלים. חברת אזורים צפויה להשקיע בפרויקט המרהיב קרוב ל-700 מיליון שקל בסך הכול, תוך דגש על בניית דירות עם מפרט איכותי ביותר, הכולל: חלונות זכוכית רחבי ידיים, מהם נשקף נוף החורש הטבעי כמו גם שכונות עין כרם, סכר בית זית וההרים המוריקים מסביב. הבנייה צפויה להסתיים בעוד כשנה.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?