דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 28 בפברואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

חברת דונה קיבלה היתרים לכ-1,000 יח"ד בכרמי גת

שכונת כרמי גת, צמודי קרקע בקריית גת (הדמייה)

לאחר שנתיים וחצי של מאבקים בין עיריית קריית גת לקבינט הדיור: חברת דונה קיבלה היתרים לכ-1,000 יח"ד בכרמי גת. דונה היא אחת מהיזמיות הגדולות בכרמי גת עם כ-1,000 יח"ד שאמורה לבנות בשכונה במהלך השנים הקרובות.

החברה כבר סיימה לבנות חלק ניכר משלב א' של השכונה והוא כעת בשלבי אכלוס שונים. כעת לאחר קבלת היתרים נוספים, החברה יוצאת לשיווק עם שלב ב'. סה"כ שלב ב' של דונה בכרמי גת יכלול שלושה מתחמי מגורים: מתחם בנייני בוטיק, מתחם דירות גן/ גג ומתחם מגדלים.

מתחם בנייני הבוטיק יכלול 12 בניינים בני 5 קומות. תמהיל הדירות יכלול דירות 3-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מתחם צמודי קרקע אשר יכלול 36 מבנים צמודי קרקע עם דירות גן או גג. מתחם המגדלים אשר יכלול 12 מגדלים בני 13-15 קומות. תמהיל הדירות יכלול דירות 3.4.5 חדרים ופנטהאוזים 6 חדרים.

אוהד סבן, סמנכ"ל דונה מסר כי "לאחר שנתיים וחצי של עיכובים בבנייה, סוף סוף אנחנו יוצאים לדרך. שכונת כרמי גת תורכב מבנייה רוויה כאשר הרוכשים יוכלו ליהנות מחוויית מגורים מודרנית בשילוב הטבע הקסום של חבל לכיש. המחירים שאנחנו מציעים הם תחרותיים ביחס לערים כמו רחובות, אשקלון ואשדוד, וינועו בין 1.25 מיליון שקל לדירות 4 חדרים ל-1.357 מיליון שקל לדירות 5 חדרים. בנוסף, אנחנו מציעים מבצע מימון של 20% בחוזה, והיתרה באכלוס. כך למשל, משפרי הדיור מהסביבה יוכלו לרכוש בשכונה מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים או דירות 5 חדרים בתוספת מחיר לא גבוהה".

שכונת כרמי גת צפויה לכלול 7,500 יח"ד, מרכז מסחרי, בתי ספר וגנים. השכונה ממוקמת על גדות נחל לכיש, בחלקה הצפוני של העיר ומאפשרת נגישות מירבית לכל צירי התחבורה הראשיים ולריכוזי האוכלוסייה באשדוד ובבאר שבע.

קריית גת שוכנת על עורק התחבורה הראשי של ישראל כביש 6. העיר ממוקמת במרחק 35 דקות ברכבת ממרכז העסקים והמסחר של ישראל. רכבת דו-מסלולית חוצה את העיר צפונה לכיוון ת"א ודרומה לכיוון באר שבע, ובשכונה כעת נבנית תחנת רכבת נוספת חדשה ייעודית לכרמי גת. כביש 40 מחבר את העיר צפונה לכיוון גדרה, רחובות ונתב"ג ודרומה לכיוון באר שבע. כביש 35 מוביל מזרחית לכיוון לכיש ובית שמש ומערבה לכיוון אשקלון ואשדוד.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?