דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 21 באוקטובר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

לבן על הזמן!

הטיפים שיעזרו לך ללבוש לבן ולהיראות אופנתית ולעניין!

שמלה מבית המותג האוסטרלי Tutu De Monde, השכרה - 177 שקל (קנייה 590 שקל), להשיג ב- www.CutiePie.co.il

אמרו עליו שהוא משמין, אמרו עליו שהוא שקוף ובעיקר נמנעו ממנו שנים, אז איך יכול להיות שרוב הנשים לובשות אותו ביום חתונתן ונראות נהדר בעוד שבשאר הזמן הן לא מעזות להתקרב אליו? החגים מגיעים ואיתם גם הבגדים הלבנים המשדרים טוהר, התחדשות ובעיקר מראה חגיגי, אופנתי אך לא מתאמץ וקליל. הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' נותנת טיפים ומסבירה, כך תלבשי לבן ותראי אופנתית ולעניין!

הולם אותך לבן? לבן אינו צבע שהולם כל אחת אבל ניתן לשלב אותו בכל הופעה. גווני עור חמים משתלבים נהדר עם לבן; אם את שזופה או גוון עורך כהה באופן טבעי, לבן יראה עלייך נהדר. אם לבן צורם לך להיראות חיוורת- ותרי עליו וחפשי גוון לבנבן שמחמיא לך יותר.

אטימות. בדים לבנים רבים הינם שקופים - למחצה. על מנת להימנע מתאונות מביכות, בעת קניית בגדים לבנים בידקי בעזרת הפעולות הבאות האם הבגד שקוף: הרימי את הבגד אל מול האור, הניחי את היד בתוך הבגד (מתחת לשכבה אחת), הסתכלי על ידך וראי עד כמה היא בולטת ממתחת לבד. אם את רואה את הצבע והצורה של כף ידך - היא מספיק שקופה כדי לחשוף את הכל...

בדיקת איכות. בדים איכותיים הם פחות שקופים. לבגדים לבנים יש אף לפעמים ביטנה. העדיפי בדים המכילים לפחות קצת כותנה, ביטנה או בד מלאכותי.

לבן- אין, צמוד- אאוט. בד לבן לא איכותי וצמוד מדי- לא יטיב עם קימורייך. ביחרי בגד שיושב או עוטף את הגוף אבל לא דבוק אליו. לבן זה קיץ, חגיגה, חופש ומתנפנף, אז ודאי שהבגד שלך משקפת את זה היטב.

ביחרי בהלבשה תחתונה התואמת את צבע עורך. אל תלבשי תחתון לבן או בצבע אחר כיוון שזה יבלוט. תחתונים בצבע עורך ידאגו שדבר לא יבלוט או ימשוך את העין למקום הלא נכון. הטעות הנפוצה היא לבחור בהלבשה תחתונה לבנה, ואז זו בולטת ונראת מבעד לבגדים.

שלבי וצרי את הלוק שלך. לבן זה צבע פשוט וטהור. אם את רוצה לבלוט את יכולה לנעול נעלי עקב אדומות, אך יש אנשים שיחשיבו מראה זה קצת מוגזם- ואם זו מטרתך אז קדימה אבל אם לא; ביחרי בנעל/ סנדל/ כפכף בצבע בז', קאמל, חום או ירוק בהיר להרמוניה מושלמת בין השמלה הלבנה לנעל. גם צבעים כגון כסף, ברונזה או זהב מטאלי משתלבים נהדר. הימנעי מנעליים או סנדלים לבנות כיוון שזה יעניק למראה שלך אפקט מוגזם.

התאבזרי באקססוריז מתאימים. בגד לבן הוא כמו דף נייר חלק שניתן לקשט בכל מיני סגנונות, אך זיכרי את כלל הברזל- השאירי את זה פשוט ונקי. אל תעמיסי יותר מדי תכשיטים! הקפידי לבחור תכשיט דומיננטי אחד או מספר תכשיטים עדינים. כמו כן, תוכלי להמשיך את הלוק החגיגי בתכשיט לבן או תכשיט בצבע זועק שיגנוב את ההצגה.

הולכת על לבן לארוחת חג? הצטיידי במגבון מסיר כתמים למקרה שישפך עלייך משהו. אחרי עם כל החגיגה בשולחן האוכל, את בטוח "תיזכי" בכתם...

אופנה בלבן. להשיג בחנויות מאוזנר (צילום רמי זרנגר)

טיפים שכדאי לזכור:

הימנעי מלבישת שמלה לבנה בזמן המחזור על מנת למנוע תאונות מביכות.

את רצה אחרי ילדים כל היום? ובכן... שמלה לבנה היא לא אולטימטיבית עבורך שכן אחרי מספר דקות היא כבר לא תהיה לבנה...

לא לובשים שמלה לבנה לחתונה! זהו יומה של הכלה - יומך יגיע (או הגיע).

לבן הופך לשקוף שהוא רטוב על כן הימנעי מכל מקור מים (בריכה שילדים משקים בה, ממטרות שעובדות וכו').

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?