דלג לתוכן העמוד
יום שני, 19 בנובמבר 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

שוב התפטרות: הפעם מנהלת עיר ללא אלימות

רות לוין (פייסבוק)

גל ההתפטרויות של עובדים במועצה המקומית מבשרת ציון ממשיך להכות בארגון. הפעם מדובר בהתפטרותה הפתאומית של מנהלת "עיר ללא אלימות" והממונה על מעמד האישה בארגון, רות לוין. השבוע היא הגישה את מכתב ההתפטרות וזאת שבועיים בלבד לאחר שמנהל מדור הנוער המוערך, נדב גביש, התפטר.

רות לוין מסרה את הדברים הבאים: “לאחרונה חלו שינויים פרסונליים בהנהלת המועצה. לתחושתי, שינויים אלה הביאו לשינוי בהתנהלות המועצה, שינויים שפגעו ביכולותיי להגשים את היעדים והמטרות שמלכתחילה הביאו אותי לקחת על עצמי את התפקידים והשליחות הכרוכים בניהול תוכנית "עיר ללא אלימות" ותחום מעמד האישה. כמו כן, לצערי, תחושתי היא כי במצב שנוצר לא ניתן במועצה הדגש הראוי לטווח ארוך בבניית כוח אדם חדש, איכותי ונמרץ לטובת המועצה והתושבים/ות”. היא הודתה לעובדי המועצה ולצוות המסור של "עיר ללא אלימות" וביקשה להודות לראש המועצה "על ההזדמנות שהעניק לי ועל האמון שנתן בי".

הידיעה על התפטרותה הופצה בפייסבוק וזכתה למאות תגובות שהביעו הפתעה, אהדה ואכזבה מההתפטרות המפתיעה. מהמועצה המקומית מבשרת ציון נמסר בתגובה: “המועצה מעריכה מאוד את עבודתה המסורה והמקצועית של רות לוין, מנהלת עיר ללא אלימות במועצה בשנים האחרונות. אנו מכבדים את בקשתה של רות לסיים את עבודה במועצה, ומאחלים לה הצלחה רבה בהמשך דרכה”.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?