דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 15 ביוני 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אלופות ישראל: נועה כספי וצוותה זכו באליפות ישראל לאקרובטיקה

הניקוד המצטבר בתרגילים העניק להן את הקריטריון הנדרש לאליפות העולם באקרובטיקה שתערך בהמשך השנה בשוויץ. ראש המועצה: "גאים בספורטאיות שלנו"

                              

בסוף השבוע האחרון נערכה אליפות ישראל באקרובטיקה באולם הספורט בהדר יוסף והצוות של נועה כספי (18), חברת קיבוץ הראל ותושבת המועצה, קטף את המקום הראשון. הבנות הוכתרו כאלופות ישראל לשנת 2020. בנוסף, הניקוד המצטבר בתרגילים העניק להן את הקריטריון הנדרש להשתתפות באליפות העולם באקרובטיקה שתערך בחודש מאי השנה בג׳נבה שוויץ. עד האליפות הצוות יתחרה בתחרויות מקומיות ובתחרות בין לאומית בחודש מרץ הקרוב בליסבון שבפורטוגל.

נועה כספי מתאמנת מזה 8 שנים בנבחרת האקרובטיקה של מועדון ג׳ימנסט המתאמן במזכרת בתיה. שגרת האימונים כוללת 5-6 אימונים בשבוע ועד כ-9 אימונים בשבוע לפני תחרויות. בשלוש השנים האחרונות נועה היא חלק מצוות המונה שלוש מתאמנות אשר מתמודדות בדרגות תחרותיות בינלאומיות. השנה, הצוות הכולל את נועה כספי, רותם זליגר וליה קורקוס, מתחרה בקטגוריה הבכירה- ג׳וניור 13-19. בחודש האחרון, נועה זכתה במלגה במסגרת ערב הוקרה לספורטאים מצטיינים במועצה האזורית מטה יהודה בנוכחות ראש המועצה ניב ויזל ומנהל מחלקת הספורט עוזי קאחו.  

ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל: "הספורט הוא אחד הכלים המשמעותיים ביותר לטובת יצירת שייכות והצטיינות. אנחנו גאים לראות את הספורטאיות שלנו מצליחות לקטוף את כל התארים ומחזיקים לנועה אצבעות לקראת אליפות העולם בשוויץ".

מנהל מחלקת הספורט באגף חברה וקהילה עוזי קאחו: "בתור אחד שהיה במקומות האלה כמאמן אני מבין את ההשקעה הפיזית, הנפשית והמנטלית הנדרשת על מנת להגיע להישג המכובד. כל הכבוד לנועה והמון הצלחה בהמשך הדרך".

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?