דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 14 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אמי"ת נחשון: הישג למצטיינים בבגרויות

הישיבה התיכונית אמי"ת נחשון היא המוסד החינוכי המתהדר בהישגים הבולטים ביותר בתחום הבגרויות במטה יהודה. בשנת הלימודים תשע"ח המשיכו בוגרי המוסד להפגין ציונים גבוהים. בשנת תשע"ח למדו בו 36 תלמידי י"ב (כ-8% מכלל התלמידים במטה יהודה). 67% מהמורים בתיכון היו בעלי תואר שני.

ישיבת אמי"ת נחשון רשמה בשנת תשע"ח תוצאות מרשימות בתחום הבגרויות – 94% מהתלמידים היו זכאים לבגרות, הרבה מעבר לממוצע הארצי שעמד על 70% וגם מעבר לממוצע של מוסדות דומים שעומד על 85%. יש לציין כי תוצאות אלה מהוות ירידה קלה ביחס לשנת תשע"ז שבה היו 100% (!) מבוגרי הישיבה זכאים לבגרות בתיכון.

הישיבה רושמת תוצאות נאות בתחום הבגרויות המצטיינות. 11% ממסיימי י"ב היו זכאים לבגרות מצטיינת, יותר מהממוצע הארצי העומד על 8.2% , אך פחות מהממוצע של מוסדות דומים העומד על 15.6%.

בתחום המתמטיקה רושמים תלמידי הישיבה הישג מעל הממוצע הארצי, 27.8% מהבוגרים היו זכאים לבגרות של 5 יחידות במתמטיקה, הרבה מעל הממוצע הארצי העומד על 15.5% וזהה להישגים בתחום זה במוסדות דומים. בתחום זה רשמה הישיבה קפיצה מרשימה ביחס לשנת תשע"ז, אז היו רק 20% מתלמידיה זכאים לבגרות ב-5 יחידות.

בבחינת הבגרות 4 יחידות במתמטיקה הצליחו 30.6% מבוגרי הישיבה, ורשמו הישג משמעותי ביחס לממוצע הארצי (17.6%) וגם ביחס לממוצע של מוסדות דומים (23.5%).

בתחום אנגלית 5 יחידות הישגי הישיבה היו צנועים יותר: 56% מהבוגרים היו זכאים לבגרות ב-5 יחידות אנגלית, יותר מהממוצע הארצי (38%) אך פחות מהממוצע במוסדות דומים (64%). באנגלית 4 יחידות נבחנו והצליחו 28% מהבוגרים הזכאים לעומת 23% בממוצע הארצי.

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?