דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 05 באפריל 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בית הספר 'קרית יערים' – מצטיין המינהל לחינוך התיישבותי

המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער במשרד החינוך בחר בבית הספר של חניכי כפר הנוער קרית יערים כבית ספר מצטיין של המינהל ואף ימליץ עליו לפרס החינוך הארצי לשנת תש"ף. מנהלת המינהל לחינוך התיישבותי, אילנה נולמן, ויו"ר ועדת פרס החינוך במינהל, יעל הורוביץ, הודיעו למנהלת בית הספר קרית יערים, ענבל נחמד, על קבלת הפרס.

"בית הספר נמנה על ארבעת האחוזים העליונים של מוסדות החינוך המצטיינים במינהל", אמרה נולמן, "הבחירה בבית ספרכם מעידה על מעשה חינוכי מיטבי ומשובח, על מצוינות פדגוגית, ערכית וחברתית ועל תרבות ארגונית ראויה וצוותי ניהול וחינוך מסורים ומקצועיים. אנו גאים בכם".

אילנה נולמן, מנהלת המינהל לחינוך התיישבותי. צילום: אלכס שפלקוב

נחמד קיבלה את ההודעה בהתרגשות ואמרה: "אני גאה על הזכות להיות מועמדים לפרס חינוך ארצי, ולצד זה על הזכות לעבוד עם הצוות המופלא בכפר הנוער קריית יערים שפותח אופק ועתיד לתלמידים שלנו על ידי אהבה ואמונה אמיתית בזכות לחינוך מצוין. נמשיך לחלום ולשאוף למצויינות לאורך כל הדרך".

המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער במשרד החינוך מפקח על בתי ספר אזוריים, כפרי נוער ופנימיות חינוכיות בכל הארץ. מידי שנה המינהל בוחר את מוסדות החינוך המצטיינים ביותר המייצגים עשיה חינוכית במיטבה.

השנה נבחרו שישה מוסדות חינוך, שלושה בתי ספר מצטיינים: בית הספר 'מעלה שחרות' בכפר הנוער 'כפר גלים'; בית ספר 'בנימין רוטמן מגשימים' בכפר הנוער חוות הנוער הציוני ובית הספר בכפר הנוער 'קרית יערים', שבנוסף להצטיינות יומלץ לפרס החינוך הארצי יחד עם כפר הנוער 'עיינות' וכפר הנוער 'ויצו נהלל'.

מהמינהל לחינוך התיישבותי נמסר כי מוסדות החינוך נבחרו לאחר תהליך מעמיק של המלצות וסיורים שערכה ועדת הפרס, בראשות יעל הורוביץ, במקומות החינוך. בין הקריטריונים שנבחנו: למידה משמעותית, מעורבות חברתית-קהילתית, אקלים חברתי, הנחלת ערכי מדינת ישראל.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?