דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 05 ביוני 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הוסר איום השביתה בעין נקובא

שנת הלימודים בעין נקובא-עין ראפה נפתחה ביום שני האחרון (2.9) בתחושה חגיגית ובברכות חמות לראש מינהל החינוך של המועצה האזורית מטה יהודה, ניב בר-גיא שהתנדב לשמש כמנהל התיכון. שנת הלימודים במגזר הערבי נפתחה ביום שני, מאחר ובסוף השבוע האחרון ציינו המוסלמים את ראש השנה.

כזכור, בשבוע שעבר הפתיעה המועצה האזורית בהודעה כי מנהל תיכון עין נקובא-עין ראפה, ניזאר דעקא, לא ימשיך בתפקידו וכי את מקומו יתפוס ראש מינהל החינוך, ניב בר גיא, אשר ישמש בתפקיד עד שיסתיים הליך המכרז לבחירת מנהל חדש.

על המהלך בירכו בחום ביישוב עין ראפה אך יו"ר הוועד המקומי ביישוב עין נקובא, סולימאן עוודאללה, הודיע כי הוא מתנגד נחרצות להחלפתו של מנהל התיכון. מאוחר יותר הצהיר סולימאן כי כאות מחאה להחלפת המנהל יושבתו כל מוסדות החינוך בעין נקובא עד להודעה חדשה.

בסוף השבוע שעבר נערכו פגישות של ראשי המועצה האזורית מטה יהודה עם סולימאן וחברי ועד נוספים ביישוב, בנסיון לרכך את ההתנגדות למינויו של ניב בר גיא למנהל התיכון. בפגישות הוצגו הקשיים שאיתם מתמודדים בעין נקובא בתחום מוסדות חינוך ומבני ציבור ובמועצה הבטיחו לסייע. לאור זאת הוסר איום השביתה ושנת הלימודים נפתחה כסדרה.

פתחו את שנת הלימודים ללא שביתה. משמאל לימין: עלא ברהום, סולימאן עוודאללה, ניב בר-גיא, משה סוויסה ונציגי ציבור

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?