דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 20 בינואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הלו מוקד, מי יעזור לתקן את הבעיה?

במוקד המועצה האזורית מטה יהודה סיכמו שבוע עם פניות רבות שעסקו במגוון נושאים רחב המשקף את מרחב הפעילות במגזר הכפרי. הנה כמה דוגמאות:

צבי פצוע: ההודעה שהגיעה למוקד הייתה בזו הלשון - "כקילומטר אחרי מושב גפן יש צבי שפגע בו רכב, הוא עדיין על הכביש, קצת לפני תחנת כוח צפית, מבקשים את סיוע המועצה לצבי הפצוע”. וטרינר המועצה, ד”ר גיל הכהן נכנס לתמונה: “הפנייה הועברה לטיפול רשות הטבע והגנים והפקח מיד יצא למקום, אסף את הצבי הפצוע והעבירו לטיפול בבית החולים לחיות בר”.

ביוב הרסני: למוקד הגיעו שלוש הודעות בנוסח דומה - "בהרחבה של נס הרים, גוש ג', יש פריצה של הביוב, מבקשים שיגיעו בהקדם לטפל בזה. בשנה שעברה הייתה פריצה וזה הרס למשפחה את הבית, אני מבקשת שיגיעו במהרה”. הפריצה טופלה בתוך שעה קלה.

כלב משוטט: ההודעה שהגיעה למוקד הייתה בזו הלשון - "כלב משוטט בתעוז במשק שלי. קשרתי את הכלב, כי הוא מסתובב מסביב לבית, הוא לא שייך לאף אחד במושב. שלחתי הודעה בוואטספ, יש לו קוטל קרציות והוא קשור לגדר שלי”. פקח המועצה עידכן כי הגיע למקום והכלב נלכד.

חושך ברחוב: ההודעה שהגיעה למוקד הייתה בזו הלשון – "אני עובדת באזור התעשייה הרטוב ובכביש החדש שמאחורי איקאה וברחוב הבנייה חושך מוחלט, צריך פנסים בשביל לנסוע או ללכת ברחוב... זה ממש סכנת נפשות, מבקשת שיטפלו בזה בדחיפות”. הפנייה טופלה והתאורה תוקנה.
הסעה מוקדמת: ההודעה שהגיעה למוקד הייתה בזו הלשון – "ערב טוב, עכשיו הודיעו לי שמקדימים את ההסעה משריגים לבי"ס קרוב...לא ברורה לי הסיבה ואין שום הגיון בכך שהילדים יקדימו בכל כך הרבה זמן לבית הספר. אני מבקשת שההסעה תגיע כמו שהיה עד עכשיו". הוחלט להחזיר את שעת ההסעה לשעה הרגילה.


אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?