דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 19 בינואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הצלחה למבצע בדיקות הקורונה במטה יהודה

בשבוע שעבר החל "מבצע בדיקה", שבמסגרתו יצא אוטובוס החפ"ק של מטה יהודה אל היישובים במועצה על מנת להנגיש לתושבים את בדיקת הקורונה. במועצה סיכמו בשביעות רצון רבה את הימים הראשונים למבצע שבהם נבדקו 340 תושבים.

גם השבוע המשיך "מבצע בדיקה" בישובים נוספים. מהנתונים נכון ליום רביעי בשבוע שעבר, עולה כי ביום ד' נבדקו 71 איש בטל שחר, 104 בבקוע ו-59 בקיבוץ נחשון. ביום חמישי נדגמו 76 בדיקות בקיבוץ רמת רחל, 56 בנס הרים ועוד 35 בבר גיורא. ביום שישי נבדקו 142 דגימות בצור הדסה. המבצע המשיך גם השבוע וביום שלישי נדגמו 64 איש באביעזר,91 בקיבוץ נתיב הל"ה ו- 89 בזכריה.

בדיקות קורונה במושב מבוא ביתר

המועצה מודה לתושבים על ההיענות הגדולה, ועל שיתוף הפעולה במשימה הלאומית להורדת התחלואה ועל ההבנה כי בדיקות קורונה מפחיתות את התפשטות המגיפה, ובולמת את שרשרת ההדבקה.

הבדיקות הללו בנוסף לפעולות אחרות של המועצה שומרות על מטה יהודה ירוקה מאז תחילת הקורונה. במועצה ציינו השבוע כי הם מצפים לאישור מפיקוד העורף להמשיך את המבצע המוצלח ולקיים בדיקות קורונה ביתר יישובי המועצה.

ראש המועצה ניב ויזל: "אנחנו מביאים את הבדיקות ואת שירותי המועצה אליכם כדי לשמור על הבריאות של התושבים ועל מועצה ירוקה. בואו, היבדקו והפגינו אחריות כלפי עצמכם וכלפי הסובבים אתכם".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?