דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 19 בספטמבר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

"מטהיודע" שירות עדכונים חדש לתושבי מטה יהודה

מטה יודע - לוגו

המועצה האזורית מטה יהודה משיקה את "מטהיודע", שירות חדש המאפשר לתושבי המועצה האזורית לקבל באופן ישיר עדכונים באמצעות הודעות פוש מהמועצה בנושאים המעניינים אותם באופן אישי. המועצה חשפה את השירות החדש בקמפיין פרסום הכולל בין היתר פעילות בפייסבוק ומודעות על גבי אוטובוסים, לאחר שמתחילת חודש פברואר פורסם קמפיין טיזר תחת הכותרת "יודע-יודע יא YUDA – בקרוב גם אתם תדעו...".

מטרת מערכת העדכונים האוטומטית החדשה היא לאפשר לתושבי 57 היישובים ברחבי המועצה, לבחור בעצמם את הנושאים הרלוונטיים עבורם ביותר ולקבל עדכונים שוטף בנעשה בהם. בין הנושאים בהם ניתן להתעדכן באמצעות השירות החדש: חינוך, תרבות, קהילה, ספורט, אזרחים ותיקים ועוד.

מאז שהושקה הפלטפורמה נרשמו מאות מתושבי המועצה למערכת, שם הם נהנים מעדכונים שוטפים אודות פעילות המועצה. המערכת נבנתה, אופיינה ופותחה על פי צרכיה הייחודים של תושבי מטה יהודה.

לייעל ולמקד את הפצת מידע לתושבים". יעל אברמן-טאובין

מנכ"לית המועצה האזורית מטה יהודה יעל אברמן-טאובין: "במועצה מתרחשים אירועים רבים וזיהינו צורך של התושבים אשר זקוקים לעדכונים באופן מתמשך. לאור היותה של אוכלוסיית המועצה מגוונת, תחומי העניין של התושבים מגוונים בהתאמה. במשך תקופה ארוכה חיפשה המועצה אמצעי יעיל באמצעותו תוכל לתקשר עם התושבים, מה שייצר לא מעט פעמים מצב של הצפה בריבוי מסרים ואירועים. בכדי לייעל ולמקד בצורה הנכונה את הפצת המידע באופן רלוונטי לכל תושב, הקמנו את 'מטהיודע' מערכת עדכונים אוטומטית בה יוכל כל תושב לבחור את הנושאים שמעניינים אותו ולקבל עדכונים בפוש על פי בחירתו".

ההרשמה לשירות דרך אתר המועצה האזורית מטה יהודה - https://yuda.m-yehuda.org.il/

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?