דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 06 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מטה יהודה תומכת במאבק העו"סים

                                           

המועצה האזורית מטה יהודה תומכת במאבק העובדות והעובדים הסוציאליים שהחל השבוע (8.7) וקוראת לממשלה לבחון מקרוב את המצוקות של סקטור משמעותי וחיוני זה.
"העובדות והעובדים הסוציאליים עושים עבודת קודש מבורכת והם קריטיים בחיזוק החוסן הקהילתי, במיוחד בימים מאתגרים כמו שאנו עוברים. בנוסף, העובדים הסוציאליים הם אלו שמסייעים בתמיכה וסיוע למגוון אוכלוסיות רחב ככל האפשר. ההתמודדות הזו נעשית באופן יום יומי כשהם עצמם מתמודדים בשכר נמוך, אלימות כלפיהם ומחירים נפשיים כבדים שהם משלמים, בטח לנוכח תקופת הקורונה המאתגרת”, נמסר מהמועצה.
“אנו רואים יום יום עדויות בעבודת המועצה לפועל החשוב, האיכותי והמסור שמבצעים העובדות והעובדים הסוציאליים. במיוחד בתקופה מאתגרת שכזו, אנו מלאי הערכה לעובדים ולעובדות הסוציאליים על ההתגייסות, המסירות, ההכלה, ותשומת הלב לכל פרט ופרט בקהילה”, הדגישו במועצה.
במטה יהודה ציינו כי השביתה שהכריזו העובדים הסוציאליים היא "בעבור האנשים עם צרכים מיוחדים, הקטינים אשר נמצאים בסיכון, נשים שנפגעות מאלימות ותקיפות מיניות, קשישים, תשושי נפש, חולים ובני משפחתם ועוד. מאבקם של העובדות והעובדים הסוציאליים הוא מאבק חברתי חשוב על אופיה של מדינת ישראל! של אלו העומדים בחזית ההגנה על הציבור החלש ביותר בחברה”.
במטה יהודה איחלו לעובדים הסוציאליים הצלחה במאבקם והביעו את מלוא ההערכה לפועלם החשוב.
 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?