דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 23 בינואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מערך הסעות: עשרות הורים נדרשו לשלם

בשבוע האחרון ביצעו עובדי המועצה האזורית מטה יהודה ביקורת של מערך ההסעות, על מנת לוודא שמתווה ההסעות החדש אשר עליו החליטה מליאת המועצה, מיושם בפועל הן על ידי חברות ההסעות והן על ידי ההורים והתלמידים וכי העושים שימוש בהסעות זוכים לשירות הטוב ביותר. בסיומה של הביקורת נמצא כי 40 הורים נדרשו להשלים את הליך הרישום עבור ההסעה של ילדיהם.

כזכור, החל משנת הלימודים תש"פ מפעילה המועצה האזורית מטה יהודה את מערך הסעות התלמידים בהתאם לאזורי המיפוי המוגדרים על ידי משרד החינוך. בהתאם להחלטת המליאה, תלמיד אשר כבר לומד בבית ספר מחוץ למועצה קיבל את האפשרות להשתמש בהסעה עד סיום לימודיו תמורת תשלום של 150 שקלים לחודש.

כאמור, במסגרת ביקורת מערך ההסעות נבדק גם כי הסעות התלמידים מגיעות בזמן וכי כל מי שמשתמש בהסעה נושא כרטיס תלמיד כמתחייב. "בכל בוקר שלחנו עובדי מועצה שיבדקו את אופן השימוש במתווה ההסעות", מספרים במועצה אזורית מטה יהודה. "שמחנו לראות כי רוב התלמידים וההורים מחויבים למתווה ההסעות ופועלים על פיו".

ניב ויזל, ראש המועצה: "מתווה ההסעות החדש הוא לטובת הציבור כולו. נמשיך לוודא כי הוא מיושם באופן הטוב והיעיל ביותר. הורים שטרם הסדירו את רישום ילדיהם להסעה נדרשים להכנס לאתר המועצה ולבצע את הרישום בהתאם להנחיות".


 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?