דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 21 בינואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מרכז היום לאזרח הוותיק קורא לחברים לחזור לפעילות

                                              

במרכז היום לאזרח הוותיק מטה יהודה, קוראים לחברים לחזור ולהגיע לפעילויות השונות המתקיימות במרכז. מנהלת המרכז, מירי איבלר: “המרכז לאזרח הוותיק היווה מאז ומתמיד בית שני לוותיקים רבים ברחבי המועצה במהלך ימי השבוע. אך הסגר שנכפה על כולנו בגלל נגיף הקורונה, גרם לסגירת המרכז והשאיר בבית את הוותיקים שהתרגלו לבקר בו".

בחודש יוני עם ההקלות בסגר, נפתח מרכז היום מחדש והוותיקים מצאו את עצמם בהתלבטות קשה האם להמשיך את הסגר בבית ולסבול מבדידות קשה או לצאת מהבית ולקחת סיכון עם כל המשתמע מכך בתקופת קורונה. כעת איבלר קוראת לוותיקי מטה יהודה לחזור ולבקר במרכז.

"כיום אנו מקיימים פעילויות חברתיות, התעמלות מותאמת לגיל השלישי, עבודות יצירה, הופעות ומגוון פעילויות מהנות. בכל שבוע מתווספים חברים חדשים שחוזרים למרכז ומתרגשים לראות את החברים הוותיקים", מספרת איבלר ומדגישה, “הצורך החברתי גובר על החשש והפחד וכולם עם תקווה שבעזרת שמירה על כללי זהירות נוכל לחיות בצל הקורונה ולא להפסיק את הקשרים החברתיים שכה נחוצים ובמיוחד בגיל השלישי”.

השבוע יצרו חברי מרכז היום קולאז' משותף שנתלה מחוץ למרכז היום (בתמונה) ובו קראו לקהילה לשמור על כללי הקורונה ועודדו את חבריהם לחזור ולבקר במרכז. האזרחית הוותיקה רות רייזמן ממושב בית מאיר, סיכמה את בחירתה לחזור למרכז היום: "עדיף להיות ביחד וליהנות מאשר להישאר לבד בבית".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?