דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 25 ביולי 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מתחייבים לשמור על הילדים בהסעות

כחלק ממדיניות למניעת אלימות במועצה האזורית מטה יהודה, יזם ראש המועצה ניב ויזל חתימה על אמנה שבה מתחייבים החותמים להתנהגות נאותה בהסעות התלמידים. האמנה כוללת את ההתחייבות של הגורמים האחראים לפעול בנחישות ובמקצועיות למיגור ולטיפול בתופעות אלימות המתרחשות בהסעות התלמידים במטה יהודה. את האמנה חיברה מחלקת 'הרשות לביטחון קהילתי'.

על האמנה חתמו כל מנהלי המחלקות הרלוונטיות לטיפול ומניעת האלימות בהסעות: שמעון רונן - מנהל מחלקת התחבורה, שמעון בוסקילה - מנהל מחלקת בטיחות בתעבורה, לירון אהרון - סגן ראש מנהל החינוך ושניר פירו - מנהל מחלקת 'הרשות לביטחון קהילתי', כאחראי על תחום המוגנות בהסעות. כמו כן, חתמו על האמנה כל מנהלי חברות ההסעות העובדות עם המועצה ובהן: 'ציר הסעות', 'מטיילי האחים דדון', 'כנפי יונה', 'גוש עציון', 'ברזאני', 'מובילי ב.מ', 'עוצמה דניאלי', ו'הסעות דיקלה'.

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל: "אמנה זו מהווה סמל לשיתוף פעולה בין עובדי המועצה וחברות הקבלן לשמירה יום יומית על ילדינו. אמנה היא לא רק תעודה לתליה על הקיר, אלא ביטוי למחוייבות היום יומית של כולנו לתת את השירות הטוב ביותר עבור תלמידי מטה יהודה". (בתמונה: האמנה החתומה)

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?