דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 11 באפריל 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

סיפור האהבה שלנו

לכבוד יום האהבה הבינלאומי הנה סיפור האהבה של שני זוגות ממטה יהודה, ההתמודדות עם טקס החתונה ומקום אחד ששניהם אוהבים במיוחד

נוי (27), מרפאה בעיסוק בתחום הילדים, וניב (28), מתמחה בראיית חשבון. נוי נולדה וגדלה בקיבוץ צרעה. כיום מתגוררים במרכז הארץ.

                               

כיצד הכרתם?

נוי: "הכרנו דרך חבר משותף - חבר טוב שלי מהקיבוץ, ששירת יחד עם ניב בעורב נח"ל".

מה מסמל יום הוולנטיין עבורכם?

"התארסנו בבודפשט באוקטובר 2019 אחרי כמעט 7 שנים ביחד. האמת שזה סיפור עם מעט מזל - יום לפני הוולנטיין בשנה שעברה 13.2.20, טסנו לקפריסין והתחתנו אזרחית. כל זה עוד לפני שמישהו תיאר לעצמו שהקורונה בכלל תצא מגבולותיה של סין. אז מסתבר שמעכשיו זה יום נישואין חלקי. בדיעבד, אילו היינו צופים שכל המגיפה הזו תתרחש, היינו טסים יחד עם המשפחות ולא לבד. אך כך רצה הגורל...דחינו את החתונה פעמיים ואנחנו די אופטימיים לגבי התאריך האחרון. כל הקרובים שלנו התחסנו. אנחנו מקווים שנוכל להתחתן במתכונת שתכיל גם משפחה וגם חברים. עם זאת, עדיין לא ממהרים לשמוח בעקבות אירועי העבר".

מדוע דחיתם את החתונה בארץ?

"דחינו את החתונה מספר פעמים כי התקשינו לקבל את העובדה שהחתונה שלנו לא תהיה גדולה. אבל ככל שהזמן חולף, אנחנו רואים את הייחודיות והריגוש בכך".

המסר לזוגות אחרים?

נוי: "המסר לזוגות שדחו את החתונה היא בסופו של דבר לעשות מה שהלב אומר. לי באופן אישי הדחייה הראשונה היתה קשה במיוחד, אבל באותו הזמן לא היתה ברירה ולא רצינו להתפשר על חתונה קטנה. היום אני חושבת אחרת, ודווקא רואה בזה הזדמנות לחגוג עם האהובים והקרובים אלינו באמת, וליצור חוויה מיוחדת ומרגשת יותר".

מהי הפינה הרומנטית האהובה עליכם במטה יהודה?

"בעקרון ניב חולם על טיולים להר של צרעה, אז נאמר שזו התצפית מעל צרעה".

 

 

עינת מרגלית (31), קלינאית תקשורת, וחגי (34), מנהל צוות התקנה של מערכות סולאריות, מתגוררים בשריגים

                        

היכן הכרתם?

חגי: "הכרנו לפני שנתיים וחצי, בעבודה זמנית של שנינו בתחרות של איגוד ההתעמלות. אני הייתי אחראי על הסאונד ועינת כרזה את שמות המתעמלות".

מה מסמל יום הוולנטיין עבורכם?

גיא: "עוד סיבה לפנק את עינת".

כמה פעמים נדחתה החתונה בעקבות הקורונה?

"החתונה נדחתה פעם אחת, התחתנו לבסוף ב16.9.20 בבריכה בקיבוץ צרעה, הקיבוץ בו חגי גדל. זה קרה יומיים לפני הסגר השני ולפני הגבלות התקהלות מחמירות. בתקופה שלנו היה אפשר להזמין 100 איש".

מה המסר שלכם לזוגות צעירים?

"אפשר להרים חתונה בשבוע ואפילו מהממת עם האנשים הכי קרובים והחשובים לנו. למרות שזה לא מה שתכננו, וכל הבכי שליווה את התקופה, אנחנו שמחים שלא התפשרנו על הדברים שחשובים לנו, בעיקר שיהיה אפשר להזמין גם משפחה וגם חברים".

מהי הפינה הרומנטית האהובה עליכם במטה יהודה?

"תצפית הר צרעה, משם התמונה הראשונה שלנו יחד".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?