דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 15 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

ערן אוחנה עוזב את המועצה

   מנהל מחלקת התיירות במועצה האזורית מטה יהודה, ערן אוחנה, פורש מעבודתו. אוחנה יסיים את עבודתו במועצה בסוף חודש מרץ.

אוחנה עובד במועצה כ-15 שנה. הוא שימש בעבר כמנהל מחלקת הנוער ובחמש השנים האחרונות כמנהל מחלקת התיירות. בבחירות האחרונות הוא התמודד לתפקיד ראש המועצה והיה בחופשה ללא תשלום.

במהלך מערכת הבחירות הוא תקף את ניב ויזל וטען כי המועצה האזורית מתנהלת ללא חזון וללא מעוף.

בשיחות עם "בקיצור" שהתקיימו בתקופת הבחירות אמר אוחנה כי הוא אינו חושש ממצב שבו הפסד בבחירות יביא לכך שראש המועצה הנבחר יפעל להדחתו. "בנוגע אלי, יחליט ראש מועצה שהוא לא רוצה את ערן אוחנה במטה יהודה – שיחליט. אני לא פוחד להפסיד. גם ביום שאחרי, אם אשאר במועצה או לא אשאר – זה לא מרתיע אותי. האיומים האלה והלחצים, בעיני זה מעשה פחדני, חסר ביטחון ומעידים שהמועמדים האחרים בלחץ”.

מאז תום הבחירות "זכה" אוחנה לכתף קרה מצידו של ראש המועצה הנבחר. הרכב הצמוד נלקח ממנו ומאוחר יותר הוא התבשר כי בהמשך לשינויים ארגוניים הוא ייאלץ לעזוב את תפקידו וכי לא נמצא לו תפקיד חלופי בארגון.

מטעמו של אוחנה נמסר בתגובה: “מאז הבחירות העבירו אותי מסכת השפלות...השיא היה ישיבת שימוע ומכתב פיטורים. ברור שהעילה לפיטורים היא על רקע אישי ופוליטי, למרות שהמועצה מציגה את זה אחרת. הם טוענים שכחלק מהשינוי הארגוני החדש אין לי מקום במועצה באף תפקיד. כרגע אני בוחן את צעדיי מול המועצה".

מהמועצה נמסר בתגובה: “המועצה עורכת בימים אלו מספר שינויים במבנה הארגוני שלה, ובכלל זה חילופי כוח אדם".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?