דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 14 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

קייטנות מסובסדות לילדי הגנים במטה יהודה

קייטנות מדע בחודש אוגוסט לתלמידי א'-ו' (צילום: משרד המדע)

קייטנת "בתי הספר של החופש הגדול" לתלמידי המועצה האזורית מטה יהודה תתקיים בין התאריכים 1.7-6.8. השנה תיושם התכנית בגנים ובכיתות א'-ד' של בתי הספר היסודיים וזאת בסבסוד משותף של משרד החינוך ושל מטה יהודה. הקייטנה לילדי הגנים תתקיים בין השעות 7:30-13:00 ולתלמידי בתי הספר בין השעות 8:00-13:00.

הקייטנות יפעילו את הילדים במהלך היום במסגרת של חוגים והפעלות. הילדים מתבקשים להגיע עם ארוחת בוקר מזינה. התכנית היינה באחריות קיטו מרום- מפעיל צהרוני ניצנים במטה יהודה.

תשלום ההורים עבור ילדי הגנים, נקבע על ידי משרד החינוך בהתאם לדירוג הסוציואקונומי של מטה יהודה, ויעמוד על 360 שקל לילד/ה. ניתן להירשם באתר המועצה האזורית מטה יהודה עד לתאריך 26.6 .

ראש מינהל החינוך במטה יהודה, ניב בר גיא, אמר כי הקייטנות תקיימנה שיתוף פעולה עם צוותי החינוך בגנים וכוחות עזר מקצועיים. יש לציין כי במידה ויירשמו פחות מ-22 ילדים לגן, קיימת אפשרות לאיחוד גנים.

כמו כן, במהלך חודש אוגוסט תתקיים קייטנת מדעים ביוזמה ובמימון משרד המדע והטכנולוגיה ובשיתוף אגף חברה וקהילה של מטה יהודה. הקייטנה מיועדת למסיימי כתות א' עד מסיימי כתות ו' ותתקיים בשני מוקדים, בבית ספר הרטוב ובבית ספר האלה. גם קייטנה זו מסובסדת והעלות היא 80 שקל לילד/ה וכוללת חולצה. להרשמה ופרטים נוספים ניתן לפנות לאתר המועצה ולאגף בטלפון 02-9958919.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?