דלג לתוכן העמוד
יום שני, 23 בנובמבר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

שר הרווחה : נשקיע בשיקום אגף הרווחה במטה יהודה

ראש המועצה ויזל (מימין) עם השר שמולי

שר העבודה והרווחה, ח"כ איציק שמולי, התארח השבוע (26/10) בלשכתו של ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל. במפגש נכחו סגן ראש המועצה ומ"מ ראש המועצה ומחזיק תיק הרווחה והחברה, בני אלירז ומנהלת אגף הרווחה ושירותים חברתיים, דפנה בירן אשתר. במהלך הביקור סיפר השר, המתגורר במושב כסלון, כי הביקור מרגש אותו.

במהלך הפגישה הוצגו בפני השר האתגרים שמתמודדת איתם המועצה בנושא רווחה ושירותים חברתיים ובהם: הגברת בינוי במגזר הערבי, שיפוץ מבנה האגף, הוספת תקנים לאגף, הקמת מרכז יום נוסף, כתיבת תכנית אב לאזרחים הוותיקים ועוד.

השר סיפר על כוונתו לקידום מדד סוציואקונומי יישובי עבור היישובים הקטנים במגזר הכפרי, אשר אמורה לפתור את הפערים הגדולים הקיימים בין יישובים שונים המאוגדים במסגרת של מועצה אזורית אחת. ראש המועצה, ניב ויזל, הביע שמחה ואמר כי מדובר ביוזמה חשובה וראויה שהוא מקווה שתקודם במהרה.

השר שמולי הפתיע את הנוכחים כאשר הודיע כי משרד הרווחה ישקיע משאבים רבים בשיקום אגף הרווחה של המועצה. “המשרד בראשותי ישקיע משאבים רבים בשיקום מבנה אגף הרווחה והשירותים החברתיים במועצה ויעודד תקצוב להקמת מעונות יום, מתן הכשרות מקצועיות", אמר השר והוסיף, "המשרד ברשותי קשוב לצרכי המועצה וביקשתי שתינתן תשומת לב מיוחדת לקולות קוראים ולכל מה שהמשרד יכול לתת ולעזור, אשלח אליכם את כל אפיקי הסיוע שהאגף נותן".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?