דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 13 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

תלמידים יקרים, היום נלמד לנהל את המועצה

ראש המועצה, ניב ויזל (במרכז) עם בני נוער ב"יום הנוער"

תלמידי התיכון ממטה יהודה החליפו את בעלי התפקידים במועצה במהלך "יום הנוער" שהתקיים ביום רביעי בשבוע שעבר (26.2). בני הנוער נצמדו לבעלי התפקידים במהלך ביצוע משימותיהם השונות וכך למדו על דרכי העבודה בתחומים של ניהול, ביטחון, תכנון, אסטרטגיה ועוד. "למדתי איך לתת מענה לכולם ולעזור לכולם", אמרה עדן מהיישוב עין ראפה, שהצטרפה במהלך היום לצוות אגף שירות ואסטרטגיה.

יוזמת "יום הנוער" במועצה האזורית מטה יהודה חודשה לאחר מספר שנים שבהם לא התקיימה. בני הנוער השתלבו בפעילות השוטפת וקינחו את היום בהשתתפות במליאת מועצה מיוחדת ששודרה בפומבי.

שני הנערים, עמית ויהל, מהיישוב אשתאול, השתתפו בתרגיל כיבוי אש בסניף איקאה שעתיד להיפתח בקרוב. "נהנינו מאוד", הם סיכמו את החוויה, "משטרת ישראל, שירותי הכבאות וההצלה התייחסו אלינו כאחראים והסבירו לנו את כל הפרטים".

מנהלת מחלקת הנוער שרון כץ: "המפגש של בני ובנות הנוער עם עובדי/ות המועצה הוא משמעותי – בני ובנות הנוער לומדים איך עובדים הדברים באמת ומקבלים הזדמנות להשמיע את קולם, והעובדים/ות מקבלים את ההזדמנות ללמוד מהנוער ולראות את העשייה היום-יומית שלהם מעיניים צעירות ורעננות! בני ובנות הנוער שמשתתפים ביום זה הופכים לשגרירים של המועצה ביישובים, בבתי הספר, בפעילות התנועה ועוד".

ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל: "המועצה גאה בתלמידים החרוצים שלקחו חלק ופעלו באחריות אל מול המשימות של העובדים. ההתמדה והרצון של הנוער לקחת חלק מרשימה בהחלט ואין לנו ספק שבזכותם מטה יהודה נמצאת בידיים טובות".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?