דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 11 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מבקר המועצה: הליך הבחירה של מנכ"לית צור הדסה נעשה כדין

מבקר המועצה האזורית מטה יהודה, יואל ינון, קובע כי הליך בחירת מנכ"לית היישוב, לירז ארז, נעשה כדין. כזכור, ארז נבחרה ברוב קולות של ארבעה חברי ועדה כנגד מתנגד אחד.

ינון התייחס למכתבו של חבר הוועד, שליו חורב, שכיהן גם בוועדת הבחינה לבחירת המנכ"ל. בתגובה לטענות שונות על סדרי מינהל לא תקינים שהיו לכאורה במהלך בחירת המנכ"ל קבע ינון כי אין להן ממש.

בתגובתו טען ינון כי משרד הפנים לא קבע חובת הרכב לוועדת בחינה בוועדים המקומיים, וכי נוהל המועצה האזורית מטה יהודה מסמיך את ועד היישוב לבחור ועדת בחינה כראות עיניו וכי אין מניעה שיו"ר הוועד ישמש כיו"ר ועדת הבחינה.

לירז ארז

בהתייחס לטענה כי יו"ר הוועד דיווח על שיחות שקיים עם מכון הבחינה, קבע ינון כי יועמ"ש של הוועד הנחה את חברי הוועדה להתעלם "מכל ממצא או מסקנה שהועברו באופן בלתי אמצעי. ולאור זאת הוא אינו רואה פגם בהליך הבחירה.

מהמועצה האזורית מטה יהודה נמסר בתגובה: "הליך מינויה של לירז ארז לתפקיד מנכ"לית צור הדסה נעשה על ידי ועד צור הדסה ועל פי חוקי המנהל התקין ובליווי יעוץ משפטי . למכרז נגשו 28 מועמדים, מתוכם בלטו שלושה שעברו תבחינים נוספים והוזמנו למבחני התאמה הכוללים ראיון מקצועי שנערך על ידי מכון המנוסה בכך ובסופם נמצאה לירז ארז כמתאימה ביותר לתפקיד. אנו מאחלים לה הצלחה מרובה”.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?