דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 14 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מגנזי: הקמת אולם הספורט מתקדמת כמתוכנן

מחזיק תיק צור הדסה במועצה האזורית מטה יהודה, סגן ראש המועצה, שלומי מגנזי, אמר השבוע כי אין שום עיכוב בהקמת אולם הספורט החדש בצור הדסה והוא צפוי לקום במהלך חודש מאי, כמתוכנן.

בישיבת ועד צור הדסה שהתקיימה לפני כשבועיים (21.1) התייחסה מנכל"ית היישוב, לירז ארז, לעבודות ההקמה של אולם הספורט החדש ואמרה את הדברים הבאים: “העבודות מתקדמות, אם כי עבודות הפיתוח טרם החלו. טרם התקבל אישור במועצה לקבלן זוכה שיחל את עבודות הפיתוח. לפיכך, נראה כי האולם לא יהא שמיש בתחילת מאי. ויתרה מכך, בישיבה האחרונה שהתקיימה היום נאמר על ידי מנהל הפרויקט כי קבלת האישורים להשמשת האולם ידרשו גם הם זמן מעבר לחודש מאי. הנושא בטיפול מול סגן ראש המועצה שלומי מגנזי והחברה הכלכלית האמונה על הנושא”. הדברים הופצו ברשתות החברתיות וזכו לתגובות נזעמות של תושבים מתוסכלים.

שלומי מגנזי

בתגובה אמר מגנזי: “למעט העובדה שמזג האוויר כרגע אינו מאפשר לבצע את עבודות הפיתוח – אין שום עיכוב בהקמת אולם הספורט. נחתמו חוזים עם קבלני הפיתוח. בשלב זה עושים עבודות פנים וברגע שמזג האוויר יאפשר יתחילו גם בעבודות הפיתוח. כל שבוע אנו נמצאים בשטח ומפקחים על התקדמות האולם, וקצב ההתקדמות שלו מהיר ומאוד מרשים. בשלב זה אין שום שינוי והאולם מתוכנן להיפתח במהלך חודש מאי הקרוב".

מבדיקה של 'בקיצור' עולה כי כבר לפני כשנתיים נחתם חוזה עם קבלן הפיתוח של אולם הספורט. העבודות על הקמת האולם אכן מתבצעות בקצב מהיר מאוד והשבוע עסקו הפועלים בשלבים האחרונים של עבודות הפנים לפני הנחת רצפת הפרקט. לפי התכנית אמור הקבלן לבצע "מסירה ראשונית" בסוף חודש מרץ, שלאחריה יש תקופת ביניים של בדיקות וזיהוי תקלות הדורשות תיקון. עבודות הפיתוח אמורות להתחיל מיד עם סיום עבודות החוץ, שמתעכבות בגלל מזג האוויר החורפי.

"העבודות על האולם מתקדמות בקצב מהיר מאוד". אולם הספורט החדש בצור הדסה

ארז עצמה, ששהתה בחופשה בעת פרסום הדברים, התייחסה השבוע לדבריה: “ניתן פירוש מוטעה לדברים שאמרתי בישיבה. העבודות על האולם מתקדמות בקצב מהיר מאוד. בשורה התחתונה האולם יהיה ב-5.5, לשם הכל מתכוונן. היה איזה עיכוב מבחינת החשמל וההיתרים – אבל זה הסתדר. להערכתי לא היה פרויקט במטה יהודה שהוקם בפרק זמן כה מהיר, עשרה חודשים בלבד להקמת אולם של 1500 מ"ר בסטנדרט כה גבוה. לסיכום, מזג האוויר מקשה כרגע על העבודות אבל לא יגרום לעיכובים משמעותיים".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?