דלג לתוכן העמוד
יום שני, 10 במאי 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נשבר שיא המחיר בשכונת הר כתרון: 3 מליון שקל לקוטג'

לאחרונה נשבר שיא המחיר לקוטג' בצור הדסה – 3 מיליון שקל לדו-משפחתי. מדובר במחיר אשר עד לאחרונה היה שמור לוילות חד משפחתיות ביישוב.

בית אבן במראה נקי. הקוטג' ברחוב לבונה

מדובר בקוטג' דו-משפחתי ברחוב לבונה, שנבנה על ידי יזם פרטי, בשטח בנוי של 190 מ"ר על מגרש של 320 מ"ר וכולל חניה מקורה כפולה. המחיר מבטא עלות של 15,790 שקל למ"ר לעומת עלות ממוצעת של 12,770 שקל למ"ר לוילות צמודות קרקע ביישוב.

האדריכלית ומעצבת הפנים של הקוטג', זהבית בלומנפלד, אמרה כי הבית תוכנן באופן שמאפשר מספר חלופות שונות, כך שכל משפחה יכולה לסדר את הבית לפי הצרכים שלה.

הקוטג' כולל ריבוי של חדרי שינה, חלל מגורים גדול הפונה לנוף, חלל כפול בפינת האוכל, מטבח מרווח, חדר מדרגות עם אפשרות כניסה נפרדת לכל מפלס ומרפסת לנוף בכל קומה. “כל אלו יצרו אווירה של בית אבן במראה נקי", ציינה זהבית בלומנפלד.

המתווך בעיסקה, עופר לויאן מ'סיילס תיווך ושיווק פרויקטים' אמר ל'בקיצור' כי מדובר בבית מיוחד, עם מפרט טכני עשיר מאוד, שנמכר בתוך 24 שעות בלבד. הרוכשים הם בני זוג מצור הדסה אשר התגוררו עד לאחרונה בשכונה הוותיקה.

בחודש מרץ 2011 נשברה לראשונה תקרת המחיר של 3 מליון שקל לוילות צמודות קרקע בצור הדסה, עם מכירת וילה ברחוב הרקפת בשכונת המאה בסכום זה. שטח הווילה היה 270 מ"ר על מגרש של 520 מ"ר נמסר כי הבית בנוי ברמת גימור גבוהה מאוד. גם אז תיווך בעיסקה עופר לויאן. 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?