דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 25 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

צור הדסה: תאריך היעד לחנוכת אולם הספורט – מאי 2020

יוקם באיחור ניכר. המקום המיועד לאולם הספורט

המועצה האזורית מטה יהודה פרסמה השבוע את לוח הזמנים שנחתם להקמת אולם הספורט בישוב צור הדסה. תאריך היעד לפתיחת האולם נקבע לעוד כשנה, בחודש מאי 2020, שלוש וחצי שנים לאחר המועד שבו היה אמור האולם להיפתח.

בחודש דצמבר 2016 התקיים כנס התושבים בצור הדסה, ביוזמת יו"ר הוועד המקומי דאז, שלומי מגנזי, ובנוכחות קהל של כ-200 תושבים. באוויר עמדה אז הדרמה של פרשת "מטה יהודה" וספיחיה. באותו כנס הבטיחו מ"מ ראש המועצה ניב ויזל, וסגן ראש המועצה בני אלירז, כי יקדמו הקמת אולם ספורט ביישוב בתוך שנה.

באוקטובר 2017, בעקבות צעדי מחאה שנקטו תושבים, וחתימה של מאות תושבים על עצומה, הכחישו השניים כי ניתנה התחייבות שכזו וטענו כי האולם נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים.

אולם גלגלי השיניים בדרך להקמת אולם הספורט נעו בקצב הרבה יותר איטי מהתחזית האופטימית של נבחרי הציבור. השבוע פרסם סגן ראש המועצה, שלומי מגנזי, את לוח הזמנים שנחתם עם הקבלן המבצע של אולם הספורט ממנו עולה כי רק לפני כשבועיים, בתאריך 5.6.2019, קיבל הקבלן צו להתחלת העבודה וכי פתיחת האולם צפויה להיות בעוד כשנה, בחודש מאי 2020.

אולם הספורט הרב-תכליתי מתוכנן להכיל 500 כיסאות ומיקומו יהיה בסמוך למגרש ההחלקה (רחוב השמורה). עלותו הראשונית הוערכה ב-9 מיליון שקל, אולם לאחרונה אישרה מליאת המועצה האזורית מטה יהודה תוספת של כ-3 מיליון שקל לתקציב, כך שתקציבו הכולל יעמוד על כ-12 מיליון שקל, מכספי מפעל הפיס והטוטו.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?