דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 14 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

צילם את אשתו עם המאהב - אך בי"הד פסל את התמונות

הבעל תיעד במצלמה את אשתו בוגדת, אבל הדיינים סירבו לעיין בתמונות בנימוק כי הן הושגו שלא כדין.
מאבק גירושין מכוער בין בני זוג מיישוב באזור ירושלים הגיע לאחרונה לפתחו של בית הדין הרבני. הבעל החל לדבריו לחשוד שאשתו בוגדת בו, לאחר שהיא פצחה בדיאטה חריפה, והחלה לעבור אימוני כושר אינטנסיביים.

לדברי הבעל, האישה תירצה את השינוי הקיצוני באורחות חייה במשבר גיל ה-40 הפוקד אותה, אך חשדותיו של הבעל לא הרפו ממנו. החשדות אף גברו, לאחר שבנוסף לשינוי הקיצוני באורח החיים של אשתו היא החלה "להיעלם", שלא כהרגלה, בשעות שונות במהלך היום, ולא לענות לשיחות טלפון ומסרונים ממנו.

ערב אחד הודיעה האשה כי היא יוצאת לחוג ריצה בחוף הים. הבעל החשדני החליט לעקוב אחריה במכונית של חבר. לטענתו, במקום לחוג ריצה בחוף הים החלה האישה לנסוע לכיוון מזרח.

בתביעתו מספר הבעל, כי מכוניתה של אשתו הגיעה כעבור זמן לא רב לקרחת יער באזור ירושלים, בה חיכה לה גבר זר ברכב יוקרתי. האישה עברה למכוניתו של הגבר, והם החלו מתגפפים בלהט. הבעל לא איבד את עשתונותיו, שלף את הטלפון הסלולרי שלו, הקיף את רכבם של השניים, והחל מצלם את אשתו בזרועות הגבר בשלל זוויות.

את הראיות הללו ניסה הבעל להציג בפני דייני בית הדין הרבני – אך למהלך זה התנגדה מכל וכל האישה באמצעות עורך דינה מיקי שיפמן.

לדברי עו"ד שיפמן, תצלומי האישה הושגו שלא כדין, תוך פגיעה בפרטיות האישה הבוגדנית והמאהב שלה, ועל כן אסור להציגן לבית הדין כראיה. לדבריו, למרות שבני הזוג שהו ביער שהוא "רשות הרבים", יש בכך משום פגיעה בזכות לפרטיות השמורה לכל אדם.

לאחר שהדיינים שמעו את טענותיו של עו"ד שיפמן, הם סירבו לעיין בתצלומי האירוע, אך המליצו לבני הזוג להתגרש.

ערב אחד הודיעה האשה כי היא יוצאת לחוג ריצה בחוף הים. אילוסטרציה

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?