דלג לתוכן העמוד
יום שני, 22 באפריל 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

ראש מינהל החינוך במטה יהודה פורשת

ראש מינהל החינוך, שרונה בר-נס, הודיעה כי היא מסיימת את תפקידה במטה יהודה

הפתעה ואכזבה במטה יהודה עם הודעתה של ראש מינהל החינוך המוערכת, שרונה בר-נס, שבו היא מודיעה על סיום דרכה במטה יהודה. התפטרותה של בר-נס אמורה להיכנס בתוקף בסוף חודש יולי הקרוב. 

שרונה בר-נס, בוגרת התכנית היוקרתית של מכון מנדל למנהיגות חינוכית, נכנסה לתפקידה בשנת 2009, זמן קצר לאחר שנבחר משה דדון לתפקיד ראש המועצה האזורית. דדון בחר בה כאשת מקצוע, במטרה להוביל את מערכת החינוך האזורית להישגים, ובכך שינה את הנוהג שבו מי שעמד בראש מערכת החינוך במטה יהודה היה עסקן פוליטי. 

שרונה בר-נס

במהלך שבע השנים האחרונות הובילה בר-נס את בתי הספר של מטה יהודה להישגים מרשימים ולזכייה בעשרות פרסי חינוך ואותות הוקרה. בין השאר הייתה שותפה לזכייתו של בית הספר התיכון החקלאי ניסוי עין כרם בפרס היוקרתי ביותר של מערכת החינוך "פרס החינוך הארצי" לשנת תשע"ה. 

במכתב שהפיצה בר-נס למנהלי ומנהלות בתי הספר במועצה האזורית מטה יהודה, היא כתבה: אני כותבת לכם הודעה זו ביד רועדת ובלב פועם בחוזקה. בזה הרגע הוצאתי במייל הודעה רשמית המבקשת לציין את בחירתי לסיים את עבודתי כראש מינהל החינוך במועצה. אני אשוחח עם כל אחד ואחד מכם בנפרד. בלעדיכם זה לא היה אפשרי. אוהבת, שרונה בר-נס". 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?