דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 24 בפברואר 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

יוסי משה: אני עוד אחזור למועצת מטה יהודה

סגן ראש המועצה המודח, יוסי משה: אני תמיד רואה בעצמי מועמד לראשות המועצה. מקורבי דדון: יוסי משה אדם לא אמין שבגד בכל מי שהלך איתו

הכריז על מועמדותו לראשות המועצה. יוסי משה (במרכז) עם שרי הליכוד בטקס חנוכה במושב זכריה

"אני עוד אחזור למועצה", כך הבטיח נציג מושב זכריה במליאת המועצה, יוסי משה, לקהל השומעים בטקס הדלקת הנרות של סניף הליכוד שהתקיים במושב זכריה ביום שני האחרון (26.12).

משה, המשמש כיו"ר ועד האגודה השיתופית של המושב המארח, דיבר בתום שלב הנאומים של בכירי הליכוד שנכחו בכנס. הוא החמיא לשר התחבורה, ישראל כץ, על כך שפתר את בעיית "כבישים ללא אבא", והחמיא לשר הרווחה, חיים כץ, על הקמת מועדוני גיל הזהב ביישובי המועצה. בהמשך הדברים הוא התייחס לפרשה שבה הודח מתפקידו כסגן ראש המועצה האזורית מטה יהודה.

“עד לא מזמן הייתי סגן ראש המועצה", אמר משה, “לפני שנה קרה מה שקרה, ראש המועצה נעצר והורחק והוא ראה בי כאשם והיום אני לא במועצה. המועצה לא מתפקדת. אני עוד אחזור למועצה, כי התושבים ראויים לטיפול כמו שצריך".

בקהל נכחו כמה מתומכיו המושבעים של יוסי משה במטה יהודה ובהם: בני דוד ממושב נחם וזאב רפאל ממושב נס הרים. כמו כן, נראו באירוע גם מזכיר המועצה האזורית, רענן אהרונסון, מנהל מחלקת התחבורה, שמעון בוסקילה, מנהל מחלקת התברואה, לוי עזיז, ועוד כמה עובדי מועצה בדרג זוטר.

בשיחה עם "בקיצור" נשאל יוסי משה אם הוא הכריז על מועמדותו לראשות המועצה. “אני תמיד רואה בעצמי מועמד לראשות המועצה", אמר משה.

פעילי ליכוד במטה יהודה שלא נכחו באירוע והם מקורבים לראש המועצה המורחק, משה דדון, אמרו בתגובה כי יוסי משה ממשיך להוכיח כי הוא אדם לא אמין. “יוסי משה ממשיך בחוסר האמינות שלו וכהרגלו בוגד בכל מי שהלך איתו. הוא בגד במאירק'ה ויזל שנתן לו תפקיד של סגן ראש המועצה ולכן הודח מהתפקיד בפעם הראשונה, הוא בגד במועמד לראשות המועצה יוסף (ירמי) ירמיהו ונטש אותו, הוא בגד במועמד לראשות המועצה, משה פרנקו, והצטרף למשה דדון ולבסוף בגד בראש המועצה, דדון, שמינה אותו לסגנו. מליאת המועצה הדיחה אותו בפעם השנייה בגלל התנהגותו".

"פעילי הליכוד שנכחו בטקס צריכים לזכור שיוסי משה מחליף מפלגות בהתאם לצרכים שלו, הוא היה כבר במפלגת העבודה, ומשם הלך לליכוד, וחזר לעבודה, ומשם היה בקדימה ותמך בציפי לבני ועכשיו הוא שוב בליכוד", אמרו המקורבים למשה דדון והביעו פליאה על כך שעובדי מועצה בדרג ניהולי נכחו באירוע. לטענתם הנוכחות באירוע היא עבירה על חוזר מנכ"ל האוסר על עובדי רשויות מקומיות להשתתף בפעילות פוליטית "על ראש המועצה לנקוט בצעדים משמעתיים כנגד עובדי המועצה הללו”, תבעו המקורבים.

מהמועצה האזורית מטה יהודה נמסר בתגובה: ״עובדים הוזמנו להדלקת נרות. אין מעניינה של המועצה כנסים פוליטיים״.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?