דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 25 בינואר 2022
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

34 דירות נמכרו בפרויקט "נופים בהר" בשכונת סנסן

יותר ממחצית הדירות בפרויקט היוקרה "נופים בהר" בשכונת הסנסן בצור הדסה כבר נמכרו, כך מדווחות היזמיות בפרויקט: טעמן נדל"ן וואשחי את עמלה. אכלוסו של הפרויקט צפוי במהלך יוני 2018.

תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ודירות פנטהאוז מרווחות המתפרסות על פני קומה שלמה. הדירות תוכננו על ידי האדריכל אייל איצקין ומאופיינות בסטנדרט בנייה גבוה ואיכותי הכולל ריצוף גרניט פורצלן 80 על 80 ס"מ, אסלות תלויות ועוד.

הפרויקט נבנה בקו הראשון לחורש טבעי וירוק על צלע הר הסנסן וכולל 6 בנייני בוטיק נמוכי קומה בהם 58 יח"ד וברובם 2 דירות בלבד בכל קומה וכן מתחם פרטי של וילות חד משפחתיות יוקרתיות הממוקמות בלב הפרויקט.

מתחם הווילות המשפחתיות של הפרויקט כולל 7 וילות יוקרתיות המתפרסות על מגרשים חד משפחתיים. הווילות כוללות 6 חדרים בשלושה מפלסים: שני מפלסים בשטח של 162 מ"ר וכניסה נפרדת ויחידת דיור בשטח של 30 מ"ר מוארת, הכוללת כניסה ממפלס הקרקע ויציאה לגינה. לכל הווילות, גינות גדולות המתפרסות על שטח של 100-200 מ"ר.

עו"ד שוקי ארז מנכ"ל טעמן נדל"ן: "פרויקט "נופים בהר" שבצור הדסה הוא פרויקט ייחודי המאופיין בסטנדרטים הגבוהים והמוקפדים של חברת ושאחי את עמלה וחברת טעמן נדל"ן המשווקת את פרויקט. החברות חרטו על דגלן יוקרה, מקצוענות ואיכות והענקת מענה אמיתי לאיכות חיים גבוהה של הדיירים. הביקוש לדירות ב"נופים בהר" מעיד על אופיו היוקרתי והמיוחד של הפרויקט".

פרויקט נופים בהר בסנסן

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?