דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 16 בינואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נקודת הזנקה של מד"א באבו גוש

טקס פתיחת נקודת הזנקה של מד"א באבו גוש. צילום: דוברות מד"א

נקודת הזנקה חדשה של מד"א נחנכה השבוע (1.11) באבו גוש. נקודת ההזנקה החדשה תפעל במרכז הפיס בדרך השלום, סמוך לבי"ס התיכון באבו גוש, במבנה שהוקצה ע"י המועצה המקומית וישמש לצורך פעילויות וימי הדרכה קהילתיים. האמבולנס יפעל מנקודת ההזנקה בימים ראשון עד חמישי, בשעות 9-17 ולאחר מכן, יופעל ע"י כונני מד"א תושבי הישוב. נקודת ההזנקה הוקמה בשיתוף פעולה בין ארגון מד"א לבין ראש מועצת אבו גוש, סלים ג'אבר ומפעל הפיס. בימים אלו מתקיים במועצה קורס חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס של מד"א בהשתתפות כ-30 מתושבי המועצה, בהם עוזר ראש המועצה, אחסן עבד אל רחמן. בוגרי הקורס יעבו את מערך המתנדבים במועצה ויסייעו להציל חיים.

שלמה פטרובר, מנהל מרחב ירושלים במד"א: "אני מודה לראש המועצה ולצוותו. כעת נצליח לקצר זמני תגובה לתושבי אבו גוש, קרית ענבים, בית נקופה, הר אדר והסביבה - למען תושבים יהודים וערבים כאחד. בנוסף, הנקודה החדשה תסייע לקצר את זמני התגובה לאירועי בכביש 1 העמוס".

סלים ג'אבר: "אני רוצה להודות לארגון מד"א על כל הפרויקט ושיתוף הפעולה. זה מחמם את הלב. נקודת ההזנקה החדשה תציל חיים - לא רק באבו גוש, אלא באזור כולו. המטרה של כולנו היא הצלת חיי אדם".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?