דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 19 ביוני 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

ראש מועצת אבו גוש: קורא לערבים להצביע מח"ל

ראש המועצה סלים ג'אבר (מימין) עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו (צילום: איסמעיל אותמן)

ראש מועצת אבו גוש, סלים ג'אבר, השתתף בסרטון תעמולה של ראש הממשלה בנימין נתניהו וקרא לתושבי ישראל הערבים להצביע מח"ל.

ראש הממשלה חזר בסרטון על דברים שאמר במפגש עם תושבי אבו גוש בשבוע שעבר, והצהיר כי הממשלה בראשותו עשתה מהפיכה ביחסים שבין ישראל לעולם הערבי וביחסים שבין הציבור היהודי לציבור הערבי, השקיעה עשרות מיליארדי שקלים במגזר הערבי ותמשיך להשקיע עוד עשרות מיליארדים כדי להביא חוק וסדר ושגשוג ליישובים הערביים.

נתניהו שב וסיפר על האירוע שבו כאשר היה ילד נתקעה המכונית שבה נסע עם משפחתו בסמוך למשטרת אבו גוש וכיצד תושבי אבו גוש סייעו לחלץ את המשפחה ביום חורף קר. הוא הבטיח להעלות את היישוב אבו גוש לגבהים חדשים והודה על התמיכה בו.

ראש הממשלה אמר כי הבחירות הקרובות הן "רגע של מפנה. הציבור הערבי לא צריך ללכת שבי אחרי מפלגות שלא נתנו כלום...הגיע הזמן שערביי ישראל יהיו חלק ממפלגת השלטון, מתברכים בדבר הזה זה שינוי היסטורי".

ראש המועצה ג'אבר אמר לראש הממשלה: "אני רוצה שתמשיך ונעשה הכל שתזכה ותהיה ראש ממשלה. מאז שעלית הכפר התפתח. בשנה האחרונה קיבלנו הרבה שטחים בוותמ"ל, מאות דונמים, ואלפי מגרשים לבנייה של תושבי אבו גוש ואנו רוצים שזה יישאר רק לתושבי אבו גוש".

ג'אבר הדגיש כי אבו גוש היא "סמל לנאמנות למדינה. למדנו והתחנכנו לא לזרוק אבן בבאר ששותים ממנה מים...רוב ערביי מדינת ישראל אוהבים את המדינה ורוצים להיות אזרחים נאמנים. בזכותך הכל יהיה טוב". הוא הצהיר כי כל תושבי אבו גוש רוצים להצביע לנתניהו ולתמוך במפלגת מח"ל.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?