דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 19 באוקטובר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

שלושה תושבי אבו גוש חשודים בחטיפה ובסחיטה

המשטרה טוענת כי שלושה תושבי אבו גוש חטפו ותקפו פלסטיני בטענה כי גנב נשק שהוחזק בניגוד לחוק. שלושת החשודים נעצרו והוגש כנגדם כתב אישום.

בתחילת חודש ספטמבר, התלונן במשטרה אזרח פלסטיני על כך שמספר שבועות קודם לכן הוא נחטף על ידי כמה תושבי אבו גוש והוחזק במקום סגור למשך מספר שעות בניגוד לרצונו.

היחידה ללחימה בפשיעה שבמחוז ירושלים חקרה את התלונה וגילתה כי הרקע למעשה הוא, שהחשודים ראו במתלונן כמי שגנב להם נשק לא חוקי. מכתב האישום עולה כי, השלושה חטפו את הקורבן, תלו אותו, תקפו אותו וגרמו לו לחבלות. במקביל דרשו מבני משפחתו של הקורבן כופר נפש בסכום של כ-50 אלף שקל בתמורה לשחרורו וכן דרשו מהקורבן להחזיר להם את הנשק. הם המשיכו להחזיק בקורבן בכוח ובניגוד לרצונו למשך מספר שעות עד ששוחרר.

המשטרה איתרה את שלושת החשודים (תושבי אבו גוש בשנות ה-30 לחייהם) ועצרה אותם לחקירה. מעצרם הוארך מעת לעת בבית המשפט לטובת החקירה במשטרה. בימים האחרונים הושלמה החקירה במשטרה וגובשה נגד השלושה תשתית ראייתית. ביום חמישי האחרון (7.10) הוגשה בבימ״ש הצהרת תובע, והשבוע הגישה פרקליטות מחוז ירושלים כתב אישום כנגד שלושת החשודים במעשה.

אילוסטרציה (למופיעים בתמונה אין קשר לידיעה)

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?