דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 29 במאי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אוחנה: דחיתי הצעות להצטרף לשני המועמדים האחרים

- “אסור להמשיך לתת לפוליטיקה הישנה להכתיב". ערן אוחנה בכנס בחירות בצור הדסה

המועמד לראשות המועצה ערן אוחנה חשף השבוע כי דחה פניות מהמטות של שני המועמדים האחרים, יוסי משה וניב ויזל, להצטרף אליהם בבחירות לראשות. אוחנה הודיע כי בכוונתו להישאר נאמן לתושבים, לא להיכנע ללחצים מקבוצות אינטרסנטיות ולהתמודד לראשות המועצה ב-30 באוקטובר. "מהרגע הראשון שבו הכרזתי על התמודדותי לראשות המועצה הבטחתי לתושבים שאהיה ראש מועצה של כולם ללא קשר להשתייכות סקטוריאלית כזו או אחרת. המועצה חייבת לפתוח דף חלק עם התושבים ואני אחד שלא 'נגוע' בפוליטיקה הישנה. אסור להמשיך לתת לפוליטיקה הישנה להכתיב את העניינים ולדאוג למקורבים ולבעלי אינטרסים. רואים את זה בהסכמים מיושנים שנחתמים גם היום, ובחלוקת ג'ובים מראש על בסיס קשרים ולא כישורים. אפשר להיות ראש מועצה טוב שדואג לכלל הישובים גם מבלי לחתום על הסכמים, זוהי דרכי", אמר אוחנה.

אוחנה התייחס גם לסקרים שמציגים המועמדים האחרים. "זה זלזול באינטליגנציה של התושבים. כל מועמד מציג מדי שבוע תוצאות סקר שבו הוא מנצח בפער עצום... אם כך הדבר, מדוע הם כל כך לחוצים?!"

ממטה הבחירות של אוחנה נמסר כי בשבועות האחרונים הצטרפו למטה עשרות פעילים חדשים בהתנדבות מלאה מכלל יישובי המועצה. ב- 20 הימים שנותרו עד ליום הבחירות יקיים אוחנה מפגשי תושבים וחוגי בית מדי ערב, וזאת במטרה למשוך אליו את "הקולות הצפים" והתושבים המתלבטים המהווים ע"פ ההערכות בסקרים את האחוז הגבוה ביותר מבין התושבים שמתכוונים להצביע.

ברק כץ, מנהל המטה של אוחנה: "קיים במועצה 'רוב שקט' של תושבים שלא מביעים את דעתם בפומבי ומעוניינים שמשהו חדש וטוב יותר יתחיל במטה יהודה, והוא זה שיכריע בסופו של דבר את הבחירות".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?