דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 29 במאי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אוחנה פועל להקמת בי"ס לכדורגל בניהולו של ג'ובאני רוסו

ערן אוחנה, המתמודד בבחירות הקרובות לראשות מועצה אזורית מטה יהודה, פועל במרץ בשבועות האחרונים להקמת בית ספר לכדורגל לבנים ובנות ברחבי המועצה. אוחנה יצר קשר עם נציגי בית הספר לכדורגל "גולים" אשר בבעלותו סניפים בכמה ערים ומועצות בישראל ונחשב לייחודי בתחום, שכן הוא מאמץ שיטות אימון מחו"ל ופועל ע"פ סטנדרטים ותכניות שמונהגות במועדוני כדורגל רבים באירופה, בין היתר בספרד ובקרואטיה, יחד עם הטמעת ערכים חברתיים וחינוכיים לילדים בגילאים 6-12. בנוסף, מקיים ביה"ס מחנות וקייטנות ספורט חווייתיות בחופשות המרכזיות במהלך שנת הלימודים ובקיץ.

(מימין לשמאל): ג'ובאני רוסו, ערן אוחנה, דוד אמסלם ודורי שריד אחראי תוכן חינוכי בביה"ס

בשבוע שעבר הוביל אוחנה סיור התרשמות לנציגי ביה"ס בכמה מגרשים ביישובי מטה יהודה על מנת לבחון את היוזמה. בסיור השתתפו כוכבי הכדורגל הידועים ג'ובאני רוסו ודוד אמסלם, המשמשים כמנהלים מקצועיים ומאמנים בביה"ס לכדורגל. במהלך הסיור נפגשו אוחנה ונציגי ביה"ס עם נציגים מהישובים טל שחר ונתיב הל"ה ושוחחו על שיתופי פעולה בנושא. אחד הרעיונות שהועלו הוא שילוב הדרגתי בפעילות ביה"ס לכדורגל של מאמנים וכוח אדם מקומי מקצועי מיישובי המועצה.

אוחנה: "אני מקווה ומאמין שהמאמצים יבשילו לתוצר ממשי בעתיד הלא רחוק. במטה יהודה יש אלפי ילדים וילדות שרבים מהם אוהבים כדורגל, מוכשרים בכדורגל ובעיקר מעוניינים ללמוד ולהנות ממסגרת מקצועית וחברתית ראויה. למרבה הצער באזורים רבים במועצה אין מענה הולם. מדובר בעליית מדרגה בתחום החינוך לספורט ובקידום ענף הכדורגל הפופולרי שכן מדובר בבי"ס לכדורגל מוביל בתחומו בארץ, עם ניהול מקצועי של מאמנים ושחקני עבר בנבחרות ישראל, כולל בכדורגל נשים. חשוב מכך, "גולים" דוגל בתפיסה ושיטת עבודה שמקדמת את הילדים גם בתחומי החינוך, הקהילה והחברה".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?