דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 02 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מוצרי חשמל בהוזלות ענק

כולנו אוהבים אאוטלטים בכדי למצוא מותגים במחירים ללא תחרות! חנות 'חשמל עודפים' במושב אורה היא המקום שבו ניתן למצוא מוצרי חשמל של מותגים במחירים מדהימים. החנות הוקמה על ידי שני יזמים צעירים, רועי בן יעקב ואורי שמש, והיא מבוססת על קונספט האאוטלט ומציגה מוצרים חדשים ממיטב המותגים: BOSCH, SIEMENS, AEG, ELECTROLUX, SAMSUNG, MIELE הנמכרים בעשרות אחוזי הנחה מהמחיר המקורי.

חשמל עודפים נולדה כאשר הבעלים קנו את כל מוצרי החשמל לביתם בחנות אאוטלט דומה שפועלת מחוץ לירושלים ותהו למה אין את האפשרות הזו לתושבי ירושלים והסביבה. ה"סוד" של המחירים הזולים נובע מכך שהחנות מציעה מוצרים ללא אריזה אשר ליבואנים הרשמיים אין אפשרות למוכרם בערוץ הרגיל. בנוסף, כח קנייה גדול של כל מלאי העודפים מאפשר לחנות כושר מיקוח רב אל מול היבואנים השונים, וזה מתורגם להוזלה משמעותית ללקוח הסופי.

לכל קונה ניתן ייעוץ מקצועי שהמתאים את המכשיר לצרכיו. "חשוב לנו במיוחד שהלקוח ייהנה מחווית קניה רגועה ומהנה לאורך כל התהליך עד לסיומה המוצלח", אומר אורי, "לקוחות שמגיעים לחנות, מקבלים הכוונה החל מהסבר על טיב המוצר ותפקודו, התאמה בשילוח לבית הלקוח ותיאום מול חברת השרות של היבואן".

"שילוב של מחיר זול והוגן יחד עם שרות איכפתי ואמין, יוצרים את ההבדל בתודעת הלקוח", מסביר רועי, "החנות אינה ברת תחרות אמיתית וכל לקוח שמגיע מקבל את השרות הטוב ביותר על כל ההיבטים".

חשמל עודפים, רח' לוטם 148, מושב אורה, פתוח: ראשון-חמישי 10-20, שישי 9-13, טלפון: 3728*

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?