דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 21 ביולי 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אירוויזיון 2019: המועצות האזוריות מציעות אירוח במחירים סבירים

            תחרות האירוויזיון שצפויה להתקיים בתל אביב בחודש מאי 2019, צפויה ליצור עומסים אדירים על מערך המלונאות של גוש דן. לפי הצפי הנוכחי יש מחסור חמור בחדרי מלון לאלפי המשתתפים שצפויים להגיע ובהם האמנים עם תזמורותיהם, צוותי תקשורת מכל רחבי העולם ואוהדים של האמנים השונים. במרכז המועצות האזוריות החליטו להרים את הכפפה ולהציע לתיירים שיגיעו להתארח במועצות הסמוכות לגוש דן.

רכזי התיירות של מרכז המועצות האזוריות איתרו כ-1,700 חדרי אירוח פנויים ובמגוון סגנונות, במרחק נסיעה של 30-45 דקות מלב תל-אביב: צימרים, מלונות, אכסניות, כפרי נופש, בתי הארחה ועוד. בין המועצות האזוריות שמעוניינות להשתתף בפרויקט: מטה יהודה, חוף הכרמל, לב השרון וחוף השרון.

לדברי גורמים במרכז המועצות מחירי החדרים במרחב הכפרי יהוו אלטרנטיבה זולה ונוחה לעומת העיר הגדולה, ומציעים לתיירים חוויית אירוח יוצאת דופן. עלות ממוצעת לזוג ללילה צפויה להסתכם ב 400-1,500 שקל בלבד, לעומת אלפי שקלים ללילה במלונות. רשימת חדרי האירוח המלאה תעבור אל הנהלת תחרות האירוויזיון בימים הקרובים ותכלול פירוט של חדרי האירוח, המיקומים והמחירים הנדרשים.

בימים אלה מקדמים במרכז המועצות מהלך שיאפשר להפוך את האוטובוסים הצהובים המפורסמים של המועצות האזוריות לשאטלים, שיובילו את התיירים עד לפתח האולם ויחזירו אותם בתום האירוע אל חדרי האירוח.

ראש המועצה אזורית מטה יהודה, ניב ויזל: "מטה יהודה פועלת לקידום אירוח תיירתי האירוויזיון בצימרים בתחומי המועצה תוך דאגה להסעות ייעודיות לתחרות. אין ספק כי מדובר בנדבך כלכלי חשוב לתושבים. מטה יהודה מספקת אווירה כפרית יחד עם קרבה לת"א העיר המארחת של האירוויזיון, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי. אלו שיגיעו למועצה יחשפו לקסמה שכובש את לבבות התיירים לאורך כל השנה".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?