דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 22 במאי 2022
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אמי"ת נחשון מצטיינת המינהל לחינוך התיישבותי

מנהלת המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער במשרד החינוךאילנה נולמן, ויו"ר ועדת פרס החינוך במינהל יעל הורוביץ, הודיעו השבוע למנהל ישיבת אמי"ת נחשון, הרב נועם קריגמן, כי הישיבה נבחרה כבית ספר מצטיין של המינהל ואף הומלצה לפרס החינוך הארצי לשנת תשפ"ב.

"הישיבה נמנית על ארבעת האחוזים העליונים של מוסדות החינוך המצטיינים במינהל", אמרה נולמן, "הבחירה בבית ספרכם מעידה על מעשה חינוכי מיטבי ומשובח, על מצוינות פדגוגית, ערכית וחברתית, ועל תרבות ארגונית ראויה וצוותי ניהול וחינוך מסורים ומקצועיים. אנו גאים בכם".

הרב נועם קריגמן

מנהל הישיבההרב נועם קריגמן, קיבל את ההודעה בהתרגשות ואמר: "ישיבת אמי"ת נחשון מהווה כר חינוכי נרחב של חיבור לתורה ולקודש, הכלה ואהבה, מצוינות וייחודיות האדם. אנו רואים כל תלמיד ואיש צוות באשר הוא, ועוזרים לו להיות האדם המופלא שהוא נועד להיות. שמחים מאד על הבחירה בנו שמגיעה אחרי שנם של עבודה מאומצת. גאים לייצג את המינהל ואת רשת אמי"ת".

 המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער במשרד החינוך מפקח על בתי ספר אזוריים, כפרי נוער ופנימיות חינוכיות  בכל הארץמידי שנה המינהל בוחר את מוסדות החינוך המצטיינים ביותר המייצגים עשייה חינוכית במיטבה. בין הקריטריונים שנבחנו: למידה משמעותית, מעורבות חברתית-קהילתית, אקלים חברתי, הנחלת ערכי מדינת ישראל.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?