דלג לתוכן העמוד
יום שני, 04 ביולי 2022
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אצני בי"ס אלון אלופי מחוז ירושלים במרוצי שדה

ניפצו את שיא התחרות. האחים התאומים מיכאל ודניאל הרשקוביץ עם רום יששכר על הפודיום

הישג נאה לאצנים של בית הספר היסודי "אלון" (קרית ענבים) בתחרות המחוזית במרוצי שדה, שבה התמודדו כ-80 בתי ספר יסודיים ממחוז ירושלים שהתקיימה השבוע (13/12). בשלושת המקומות הראשונים במקצה הבנות הגיעו התלמידות יובל לוי, גוני נבו קדם ועדי בר דוד, ובשלוש המקומות הראשונים במקצה הבנים הגיעו התלמידים מיכאל הרשקוביץ, דניאל הרשקוביץ ורום יששכר - כולם תלמידי "אלון". האחים התאומים הרשקוביץ (מיכאל ודניאל) ניפצו את שיא התחרות בריצת 1,200 מטר עם תוצאות של 4:46  ו- 4:50.

בנבחרת בית הספר אלון כ-50 תלמידים המשכימים קום ומגיעים לאימונים לפני תחילת יום הלימודים ומעודדים זה את זה. מאמני הנבחרת הן המורות לחינוך גופני מעיין קירמה ומעיין בוסון, וכן ניסים פרץ, מורה לשעבר בבית הספר, שבוחר להגיע מדי שבוע בהתנדבות כדי לאמן את הנבחרת.

פרץ מסביר את סוד ההצלחה של תלמידי "אלון": "הבסיס להצלחת הנבחרת הוא שיעורי החינוך הגופני, מכיתה א' עד כיתה ו'. הילדים רצים ועובדים על הכושר הגופני כל שיעור ממש כמו בתחרות, כל ילד בקצב שלו. עקביות, עבודה קשה של הילדים, משמעת עצמית, אנחנו רוצים שכל ילד ירגיש שהוא שיפר את הכושר הגופני שלו, שידע להעריך את עצמו - ורק כשלב אחרון לראות את התרוממות הנפש והגאווה של ההצלחה, האישית והקבוצתית כאחד".

ראשונות במקצה הבנות. התלמידות יובל לוי, גוני נבו קדם ועדי בר דוד על הפודיום

מעיין קירמה מוסיפה: "תלמידי הנבחרת הינם ילדים רציניים, אחראיים ובעלי מוטיבציה גבוהה במיוחד. ניתן לראות את המאמץ היוצא דופן שכל ילד וילדה משקיעים בכל אימון. הילדים מתורגלים לרוץ למרחקים ארוכים ועובדים קשה מאוד הן באימונים, והן במסגרת שיעורי החינוך הגופני בבית הספר במהלך כל ימות השנה. וכך נבנים להם דורות של ספורטאים שלשמחתי הרבה גורפים הישגים מרשימים בכל שנה. כל הכבוד לכם אלופים שלנו!".

מנהל בית הספר, דרור איווניר, מסכם: "תרבות הספורט בבית הספר היא תרבות של רצינות, נחישות והתמדה, של הוגנות ושל תמיכה הדדית. גאה בתלמידים שלנו!".

ראש המועצה ניב ויזל בירך את המנצחים, המאמנים ואת בית הספר: "גאה בכם, בהישגים שלכם ויותר מכל ברצינות, בנחישות, ההתמדה והחשיבות הרבה לחינוך לספורט ולמצוינות".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?